Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγο πριν την ολοκλήρωση μιας πολύωρης τσάρκας με πολλά σκαμπανεβάσματα, στα μπουρδέλα της Αθήνας, πέρασα και απ΄την ποντικοφωλιά του φυλ92. Ο γκέη χοντρότσατσος μου παρουσίασε την Εμανουέλα, μελαχρινή, αδύνατη και καλλίγραμμη κοπελίτσα με ανύπαρκτο στήθος, ωραίο μικρό κωλαράκι και αστεία φατσούλα σαν χάμστερ. Η εμανουέλα με πλησίασε και όπως ήμουν καθιστός, έβαλε το χέρι της μέσα στη μπλούζα μου (απ’το λαιμό), με αποτέλεσμα να αρχίσω να της φιλώ το μπράτσο και στη συνέχεια το λαιμό, -αφού η κατάσταση απαιτούσε να σηκωθώ όρθιος-, τρίβοντας παράλληλα το μουνάκι της. Ο τσάτσος περίμενε καρτερικά να δει τι απόφαση θα πάρω, ενώ στην παρέα μπήκε και μία ομάδα τριών μαυριδερών συναγωνιστών, οι οποίοι μαζί με τον τσάτσο, παρακολουθούσαν σιωπηλά τις εξελίξεις (άντε ρε παιδιά, χαίδευτείτε λίγο με τον τσάτσο...τι κοιτάτε σαν χάνοι;). Για να μη καθυστερώ περαιτέρω, έδωσα τα λεφτά και πέρασα στο δωμάτιο.

Μετά από 5 λεπτά ήρθε και η κοπέλα, η οποία αφού ξεβρακώθηκε, ανέβηκε στο κρεβάτι και ξάπλωσε δίπλα μου, λέγοντας μου ότι είναι κουρασμένη. Άρχισα να την φιλώ σε πρόσωπο και λαιμό, κατεβαίνοντας όλο και παρακάτω, στο στήθος, στα πλευρά και στην κοιλιά, παρακάπτοντας την περιοχή του μουνιού η οποία μύριζε κρέμα, καταλήγοντας έτσι στους μηρούς, φιλώντας τους εσωτερικά και εξωτερικά. Μετά και το τέλος του στίβου μάχης των προκαταρκτικών, ξάπλωσα, και αφού με σκούπισε με το μυξομάντηλο του παπού της, ξεκίνησε μία καλούτσικη ακάποτη πίπα, η οποία ήταν επικντρωμένη στο κεφάλι, με περιστασιακά περάσματα απ΄τον γιγάντιο κορμό των 8 εκατοστών! Κατά τη διάρκεια της πίπας, χάιδευα το απαλό της δέρμα και το καλοσχηματισμένο της μουνί.

Με το τέλος του στοματικού, την έβαλα να ξαπλώσει και μπήκα μέσα της κάνοντας βαθιές και αργές παλινδρομήσεις. Η αίσθηση ήταν πολύ καλή, ενώ σε αντίθεση με την συντριπτική πλειοψηφία των πορνών, δεν έκανε κινήσεις αποφυγής, με αποτέλεσμα να κάνουμε ένα όμορφο, αισθησιακό, πιθηκίσιο σεξ, με πολλά φιλιά εκατέρωθεν και δαγκώματα μόνο από μέρους της (όσοι είστε δεσμευμένοι ή παντρεμένοι προσέχτε). Στη συνέχεια τη γύρισα πισωκολλητά, όπου έκλεισε τα πόδια της, βάζοντας τη λεκάνη της σε ικανοποιητικό ύψος σε σχέση με το δικό μου, κοιτώντας με παράλληλα στον καθρεύτη. Για να περάσει η ώρα της έκανα μερικές μιμήσεις μπροστά στον καθρεύτη, όπως του Elvis Presley (“Are you lonesome tonight…?” με βαριά φωνή) και του Robert de Niro (“Are you talking to me?” απ΄το taxi driver). Άρχισε να γελά, ενώ εγώ έγειρα το κορμί μου πάνω στην πλάτη της, φιλώντας την στον λαιμό και στο πρόσωπο. Το πισωκολλητό ήταν ακόμη καλύτερο απ΄την αρχική στάση, αφού είχα την ίδια καλη αίσθηση απ΄το μουνί της και επιπλέον, το ωραίο θέαμα του κώλου της. Έκατσα αρκετά λεπτά στη στάση αυτή, τελειώνοντας έτσι, με ένα σύντομο δυνατό σφυροκόπημα.

Στο νιπτήρα και ενώ πλενόμουν, με πλησίασε και αρχίσαμε και πάλι τα φιλιά για κανένα λεπτό, ώσπου έφυγε. Πέρασα πολύ καλά, λόγω καλής συμπεριφορά της κοπέλας, ωραίας αίσθησης, αλλά προπάντων, αβίαστου και άνετου αισθησιακού σεξ.

“Gimme all your lovin', all your hugs and kisses too,
Gimme all your lovin', don't let up until we're through”

http://www.youtube.com/watch?v=k4VFFBCa5Aw

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2012
Προσέχετε τύποι με δαύτηηηηην!!!
Π
Πύρκαυλος
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σίγουρα θέλει προσοχή, ελπίζω να έχει μάθει καναδυο πραγματάκια ή απλά να έχει βάλει μυαλό.
D
dirtyliving
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mesie Ροκαβλόν μη σπέρνεις πανικό. Αν έχεις να πεις κάτι, πες το ξεκάθαρα άνευ κραυγών.
Καλή χρονιά να έχεις.
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυο συναγωνιστές έχουν αναφέρει ήδη ότι γαμιέται ακάποτα λες και είναι απολύτως φυσικό στα μπουρδέλα.
Καλή χρονιά και σ' εσένα φίλε!
Π
Πύρκαυλος
04 Ιανουαρίου, 2012
Ωραιος ρε μαγκα,αυτη ειναι περιγραφή!Σαν χρονογραφημα...δε βγαζουμε καμμια εφημεριδα λεω γω,να τους σκισουμε?
04 Ιανουαρίου, 2012
Τύπε 8 cm εσύ,11,5 εγώ,ούτε μια καπότα δε γεμίζουμε παρέα....
χι,χι,χι
L
lithin
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε πρόσεχε τα λόγια σου... ο dirty δεν χρησιμοποιεί τρομπονάρισμα σαν και του λόγου σου...
Π
Πύρκαυλος
21 Ιανουαρίου, 2012
Κι αυτη ακαποτα τον παιρνει ? Money Mouth

Μηπως να καταργησουμε τις καποτες ? Γλώσσα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε δεν παμε καλααααααααααααααααααααααα Money Mouth
A
axaxouxas
21 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, φαίνεται να είναι περίπτωση εξαιρετικής κοπέλας.
Π
Πύρκαυλος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9