Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στο γνωστο δρομο προς αναζητηση δυνατου μιλφ!Ειδα την Αντριαννα και δεν το σκεφτηκα καν.Με το που εδωσα το μπλε εισιτηριο με αρπαζει η εμπειρη κυρια και με βαζει στο δωματιο!Μου τα πεταει ολα..και αρχιζει να πρωτακαρκτικα!

Μπορω να πω πως παιξαμε αρκετη ωρα.Μου ειπε πως απο το πρωι δεν ειχε καθολου δουλεια και ηθελε να χυσει(μπορει να το ειπε και παπατζα...αλλα δε γαμεις...καλα ηταν)

Ξεκινησε μια σουπερ πιπα(με καποτα παντα) χωρις καθολου χερι.Καθολου ομως...ρουφηχματα βαθυα...και καραμελωμα στα μπαλακια!!!

Ηταν αρκετο..ειχα γινει ΤΟΥΜΠΑΝΟ.Ξεκινησαμε το σεξ.Της ζητησα να ανεβει πανω μου και το εκανε με μεγαλη χαρα!!!

Συνεχισαμε με ιεραποστολικο..εκει δωσαμε μεγαλη μαχη...ειμασταν αρκετη ωρα σ'αυτη τη σταση..σε καποια στιγμη μου ειπε πως τελειωσε κιολας.Πολυ καλο το στησιμο της με πολυ καλα ανοιγματα για την ηλικια της.Με αφησε να ασχοληθω και με τις ρογες τις...οχι σαν αλλες...ανταλλαξαμε και καποια γλωσσοφιλα με την καυλιαρα γιαγια..

Το τελος ηταν κοντα...βγαζω το πλαστικο...μου περνει το εργαλειο στο στομα..καραμελωμα αρχιδιων...και μετα απο 2 λεπτα τα πεταξα ολα πανω της.

Οσα χρονια και να περασουν αυτη η γυναικα...ειναι τρελο στανταρακι!!!Αξια...οσο αντεχει θα γαμιεται...γιατι το γουσταρει αυτο που κανει.

Η τσατσα ηταν ευγενικη και δεν μας ενωχλησε καθολου.Εμεινα στο δωματιο 15-20 λεπτα.

10 Στο παρκινγκ γιατι παρακαρα τη μηχανη ακριβως απ'εξω.

Αντε και καλη χρονια να εχουμε...Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2012
γλωσσοφιλα και συ με τη σπερματορουφηχτρα..εισαι μεγαλος ο.υ.κ.ας μιλαμε ρισπεκτ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1