Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την Άννα-Μαρία την είχα κόψει και πιο παλιά σε μπουρδελότσαρκες εκεί στην περιοχή. Μου είχε κάνει εντύπωση κι εμένα (όπως και σε άλλους συναγωνιστές) η αεράτη παρουσία της στο σαλόνι, το νάζι της, το κούνημά της, οι ποδάρες της. Ενώ λοιπόν όλα αυτά με ξεσήκωναν, τελευταία στιγμή το μετάνιωνα και δεν έμπαινα! Το ένστικτο ρε παιδί μου είναι σχεδόν πάντα αλάνθαστο!!!

Τελευταία μέρα του έτους 2011 λοιπόν, αποφάσισα να μπω! Ακουμπάω το εικοσάρι και μπαίνω. Μετά από λίγο έρχεται και η νεαρή Τσέχα! ΚΑΜΙΑ σχέση η είσοδος στο δωμάτιο με την είσοδο που είχε κάνει στο σαλόνι! Από την πρώτη στιγμή κατάλαβα ότι... δεν!!! Ήμουν όρθιος και μου λέει "έλα ξάπλωσε". Μου την δίνει αυτό... κι αν εγώ θέλω πίπα όρθιος μωρή? Τέσπα, είχα καταλάβει ότι θα έτρωγα φώλα οπότε δεν είπα τίποτα και ξάπλωσα. Φιλάκια για αρκετή ώρα στο στήθος, στο λαιμό και τρίψιμο της ρόγες στον "Μήτσο". Ήμουν φτιαγμένος οπότε έγινα τούρμπο αμέσως. Μετά αρχίζει την πίπα (με καπότα πάντα). Δεν ήταν κι άσχημη, προσπάθεια για deep throat, καλό ρούφηγμα, όχι πολύ χρήση χεριού... γενικά σε καλά επίπεδα. Της λέω να κάνουμε 69 και μου λέει "εντάξει, αλλά μόνο θα κοιτάς, δεν θα γλύψεις". Δεν είχα σκοπό να γλύψω αλλά τέλος πάντων... κι αυτό στα αρνητικά. Κάνουμε λίγο 69 με αυτήν να μου τον γλύφει και εγώ να της δίνω φιλάκια στα κωλοβάρδουλα! Μετά την βάζω στα 4. Πάω να της κατεβάσω την στρίνγκο... φούτσες! "Όχι, δεν το βγάζω ποτέ", μου λέει. Things are getting worst!!! Τέσπα, κάνω το στρινγκάκι στην άκρη και την καρφώνω. Την παίρνω για λίγο έτσι, κανένα πρόβλημα. Σκέφτομαι τώρα τι θα μου πει που θα της πω για κώλο! Τελικά της το ζητάω και δέχεται, αλλά "σιγά-σιγά γιατί είσαι ο πρώτος μου από κώλο σήμερα". Χωρίς κρέμες χωρίς τίποτα, τον πιάνει και τον βάζει σιγά-σιγά. Ήταν όντως στενό και το κωλογαμήσι δεν ήταν κακό! Έτσι και έχυσα!

Γενικά είναι ένα πολύ όμορφο μουνί, σε εξιτάρει πολύ στο σαλόνι, αλλά στο δωμάτιο... παπάρια μάντολες!
Όχι, σίγουρα δεν θα ξαναπάω μαζί της. Υπάρχουν πολλά και πολύ πιο άξια 20άρικα στην περιοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού