Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το συγκεκριμενο μπουρδελο ειναι η ιθακη του καθε μπουρδελιαρη!λιγο βρωμικη φαση αλλα ειναι οτι πιο κοντινο μπορεις να βρεις στο κανονικο σεξ με 25 ευρο,η τιμη σε σχεση με τις υπηρεσιες ειναι αριστη,εχω δει πολλες κριτικες για τζουλια κ ιβανα αλλα καμια για τη ριτα που κατα τη γνωμη μου ειναι καλητερη κ απο τις δυο,η ριτα ειναι ενα χαριτομενο πλασμα πιθανοτα απο ρωσια η ουκρανια μικρη σε ιλικια με πολυ ωραια ματια ομορφο σωματακι που σε υποδεχετε με χαμογελο παντα πραγμα βασικο,δευτερα γυρνοντας απο ομονοια οπου εφτιαξα ενα t shirt twn intestinal disgorge ειπα να περασω απο το στεκι μου,η ριτα μου γελασε με καβαλισε κ εγω καυλοσα,αρχισε να μου γλυφει τις ρογες με πολυ καυλα κ τεχνη στη συνεχεια ρουφηξε με μανια τ αρχιδια μου κ μαλιστα πολυ καλητερα αποτι η ιβανα, κ τωρα το καλητερο αρχισε να γλυφει το καβλι μου να το χτυπαει στη γλωσσα της κ να με κοιταει στα ματια κατι που με τρελενει,την γαμισα απο μπροστα γιατι εχει πολυ εκφραστικο καυλιαρικο πρωσοπο κ ωραια ματια που γουσταρω να βλεπω οταν κοντευα να χυσω εγλυψε την ρωγα μου πιεσε τον κολο μου, τα πεταξα ολα!χυνω πουτανα σε μπλοκαρο!φανταστικη κοπελα,βρισκετε εκει πρωι μεχρι τις 4,τα θυμηθηκα κ καυλωσα!ειναι φρεσκο κοριτσι δοκιμαστε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2008
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
grindcorefucker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού