Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Σόνια την έχω επισκεφτεί αρκετές φορές. Την ανακάλυψα μετά από έρευνα στον ιστιοτοπό μας. Λοιπόν, από εμφάνηση δεν θα πω πολλά. Ειναι γυναικάρα, ο ορισμός του ΜΙΛΦΟΝΙ. Μεστό σώμα, δεμένο για την ηλικία της χωρίς πολλά περιττά και βυζί πολύ καλό (αν έχει κάνει χειρουργίο δεν ξέρω, αλλά ή ο γιατρός εκανε καλή δουλία ή η μανδαμ τα προσέχει).

Ο χώρος πολύ καθαρός και η τσατσα διακριτική και φιλική.
Τα δωματιάκια μικρά αλλά καθαρά και ζεστά, θυμίζουν κάπως στούδιο. Πάντα ζεστό νερά, σαπουνάκι και χαρτί (οι παντόφλες όμως δεν έχουν βρει το τέρι τους, άλλανταλον)

Καθρέπτες και τσοντούλα στν tv (που δεν βλέπω)

Η Σόνια ειναι κυκλοθυμική, θέλει πολύ ευγένια και σεβασμό για να αποδόσει.

Την τελευταία φορά, ήταν κρυα τα χέρια μου και δεν με άφησε να την χαιδεψω καθόλου.
Φυσικά και σεβάστικα την επιθυμια της. Και αυτή χαμογέλασε όμορφα.

Πίπα επιπεδου σεμιναρίου. Τελικά το έχει το όνομα (και η Σόνια από ΛΚαραγιάννη ειναι μεγάλη τεχνήτρα). Δεν έχω δοκιμάσει ακαποτη αλλά η μανδαμ προσέχει - ειναι πεντακάθαρη (κυκλοφορεί με μπουρνουζάκι) και κάνει καθαρισμό του λούτσου αν της μυρίζει.
Ξεκίνησε το προγραμμά της με τρυψίματα και φιλάκια σε όλο μου το σώμα. Ακολούθησε ισπανική στο βυζία της και γλύψιμο αρχιδ@@ιων, για αρκετη ώρα, έγινα τούρπο. Περασμα καπότας και μετά 5λεπτο νοερό ταξίδι με την πίπα της να με απογιώνει. Κοίταγμα πονηρό στα μάτια και ρούφηγμα στις καμπάνες. Χτύπημα της γλώσσας στον κορμό και το κεφάλι του λούτσου και μετά ξαναμανα όλον στο στόμα της.

Την ανάβασα από πάνω μου και μετά στα τέσερα όπου μετα από αρκετό σφυροκόπημα (αντέχει) κατάθεση. Το νουνί της με λίγη ως καθόλου κρέμα, με ικανοποίσε.

Η Σόνια είναι μια καλή επιλογή, με τίμια σχέση απόδοσης τιμής.
Αρκετές φορές την προτιμώ, σε σχέση με κάποια στουντιοκόριτσα ξεπέτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
alsomas
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2012
Πολυ σωστος. Γενικα με την ευγενεια και τον σεβασμο ολα τα "εργαλεια", ( ειτε εμψυχα ειτε αψυχα) "καλυτερευουν". Και εμενα μου παραπονεθηκε μια φορα για χερια κρυα (λογω μηχανης), αλλα το εριξα στην πλακα και εν τελει τα δεχτηκε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1