Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη πριν καμια ωρα.....Την φωτεινη δεν την ειχα παρει....Μολις η τσατσα ειπε και την μαγικη λεξη (κωλο) λεω εδω ειμαστε....

Κοντοπουτανο...1,50 καικατι ψιλα..petite σωματακι..συμπαθητικη φατσουλα..μηδαμινο βυζακι...ωραιο στησιμο στα 4 ο κωλος της...
Στο δωματιο ειναι πολυ δεκτικη σε ολα οσα ζητησα...δεν ξυνισε(normal πραγματα της ζητησα παντως)
Την φωτεινη αν την εβλεπα εξω θα ελεγα απο μεσα μου σιγουρα.....αμα σε βαλω στα 4 θα σου σπασω την λεκανη σιγουρα....αμ δε...
τα ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΠΑΤΟΥΝ....μολις τελειωσε μια συμπαθητικη πιπουλα,της λεω να κατσει στα 4..και λεω απο μεσα μου...(τωρα θα την κανω να βελαξει).....μολις στηθηκε και τον εβαλα στο νιμου της....τι βλεπω?????? η κολοτριπιδα της ειτανε καπως ανοικτη...ο αντιχειρας μου εμπενε σιγουρα χωρις να αγγιξει την τρυπα της σιγουρα.....ξενερωσα,ουτε δοκιμασα να τον βαλω,την σφυροκοπησα κανα 5λεπτο στα 4...τον βγαζω,λιγη μαλακια και τελος....ελεγα απο μεσα μου.....ρε το μικρο τρυπα...(χχαχχαχα)

ο χωρος μετριος,ειχε σομπα μεσα,το σεντονι χωρις σταμπες,η τσα2 ευγενικη και parking ακριβως εξω απο το ιδρυμα...
Αλλο ενα 10ευρω εφυγε....Καλη χρονια σε ολους!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Mirag3
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού