Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στον εν λόγω ερυθρό "οικίσκο" στις 01-01-2012...

"Καλή χρονιά!", έτσι μας υποδέχτηκε η τσατσά του εν λόγω ερυθρού "οικίσκου"...
Με τον κ. Erriko77 καθόμασταν και κοιτάζαμε σχολαστικά το χώρο, λες και πηγαίναμε πρώτη φορά σε μπουρδέλο...!
Βρήκαμε κάτι ενδιαφέρον να περάσουμε την ώρα μας... Στον τοίχο είχε κρεμασμένο έναν καθρέπτη που αναγράφονταν τα ζώδια και ποιες "στάσεις" αντιστοιχούν στο κάθε ένα, ενώ από κάτω με ψιλά γράμματα έδινε και έναν "χαρακτηρισμό" ανάλογα το ζώδιο και τη "στάση"...

Σκοτώσαμε λίγο την ώρα μας μέχρι να εμφανιστεί πίσω από τη κουρτίνα η Βίκυ... η Βίκυ από Διδύμου, Περγάμου κτλ... πλέον θα είναι εκεί κάθε απόγευμα, όπως μας πληροφόρησε...

Αλλά πριν την κάνουμε (για αλλού που είχα βάλει σκοπό), είπα να θυμηθώ τα παλιά...
20 ευρώ η τιμή συνάντησης...
Το δωμάτιο καθαρό μεν αλλά πολύ λίγο φως και απουσία ζεστού νερού...Λύπη

Η Βίκυ ,κάτι παραπάνω από milf πλέον, πάντα ευδιάθετη και περιποιητική! Πολλά χάδια και φιλάκια στο στήθος μου ενώ μου έκανε και ένα ολιγόλεπτο αισθησιακό/χαλαρωτικό μασαζάκι(!) που με "έφτιαξε" πολύ!
Μετά με γυρνάει και αρχίζει τις μαλάξεις, το ισπανικό και τα γρατζουνίσματα με τα νύχια της πάνω στο κορμάκι μου...
Ο pitsirikos1 ήταν έτοιμος... πέρασμα parasol και αφέθηκα στο εκπληκτικό στοματικό της! Φοβερή χρήση της γλώσσας και γρήγορα οι χυμοί της ικανοποίησης γέμισαν το πλαστικό καποτίδιο!

Από όλα, το μόνο που με χάλασε πραγματικά ήταν η απουσία ζεστού νερού... κατά τα άλλα μια πολύ τίμια συνεύρεση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2012
... Βικυ Καζακστανή στοματικο με σκούφο --- ? και χωρίς ελεύθερο τελειωτικό ?? !!! Χμμ ! .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1