Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τζούλια στην απογευματινή βάρδια σήμερα, πρώτη μέρα του δίσεκτου και Ολυμπιακού έτους. Την είχα δεί παλιότερα ένα πρωϊνό αλλά δεν είχα περάσει. Την είδα και την θυμήθηκα. Μεγάλα σιλικονάτα βυζιά και ωραίος κώλος, ειδικά για την ηλικία της. Πρόσωπο κάπως χοντροκομμένο, έκφυλο, με σαρκώδη χείλη. Πέρασα στο δωμάτιο που μου υπέδειξε η τσατσά, και μόλις έκλεισε την πόρτα βρέθηκα σχεδόν σε απόλυτο σκοτάδι. Πέρασαν λίγα δευτερόλεπτα μέχρι να προσαρμοστούν τα μάτια μου. Ήρθε και η κοπέλα και μόλις γδύθηκε πήγα και έκατσα πλάϊ της. Η συνηθισμένη ερώτηση, με ή χωρίς, και αφού της λέω χωρίς με σκούπισε με ένα υγρό μαντηλάκι, και στη συνέχεια στήνεται στα τέσσερα, και η αλήθεια είναι οτι έχει απίστευτη κωλάρα όταν στήνεται έτσι. Μακάρι να μπορούσα να δώ καλύτερα, αλλά ο φωτισμός ήταν πολύ χαμηλός. Είχα γίνει κάγκελο. Μετά γυρνάει έτοιμη για πισωκολλητό, αλλά εγώ την ξάπλωσα για να την γλύψω. Εκεί άρχισε να ψιλοβογγάει, όχι ιδιαίτερα αληθοφανώς, αλλά εντάξει δεν ήταν πολύ θεατρική ,το οποίο είναι καλό. Άφηνε και γλωσσόφιλα και η αίσθηση των χοντρών χειλιών της ήταν πολύ ωραία. Μου βάζει προφυλακτικό, και μπαίνω μέσα της. Της πιπιλούσα και τις ρώγες, που είναι πεταχτές και σκληρές. Μετά ανέβηκε λίγο πάνω μου και κάθησε με τα γόνατα προς τα πάνω και της λέω να τα ακουμπήσει στο κρεβάτι, κι αυτή αρχικά αρνήθηκε, λέγοντάς μου οτι δεν μπορεί έτσι, αλλά αμέσως έκανε όπως της είπα. Αυτό δεν το κατάλαβα. Βγαίνει και μου λέει αν θέλω να μου βγάλει το προφυλακτικό για να τελειώσω στο στόμα της. Της λέω, άσε θα τελειώσω έτσι, κι αυτή αρχίζει να γλύφει τις μπάλλες. Μετά την ξανανεβάζω από πάνω και μετά της λέω πάλι να με γλύψει, και αυτή δικαιολογημένα εκνευρίστηκε! Η αλήθεια είναι οτι είχα σπαστεί επειδή δεν είχε πολύ φώς, και δεν μπορούσα να βλέπω τον κώλο της! Έτσι λοιπόν τον έπαιξα και τέλειωσα. Με ρώτησε αν είμαι κουρασμένος, αλλά ήμουν ok. Της είπα κι εγώ με την σειρά μου οτι είναι μια χαρά στις υπηρεσίες της, κι έφυγε. Ολά καλά λοιπόν, κρίμα που δεν την πήρα πισωκολλητά. Την άλλη φορά ελπίζω, και με περισσότερο φώς! Συνήθως δουλεύει πρωϊνή βάρδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού