Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο περιοδο σχετικα μεγαλης αποχης απο το αθλημα,ξανακατεβηκα στην πιατσα για να ξαλαφρωσω.Ηταν δεδομενο οτι θα τελειωνα γρηγορα οποτε επρεπε να παρω κατι φθηνο και γρηγορο για να μην πεταω λεφτα τσαμπα.Επειτα μεγαλη περιηγηση στην περιοχη μπανισα ενα καυλωτικο τσιγγανορουμανακι,την Ντενισα.Ηταν οτι καλυτερο ειδα στην τιμη του δεκαρικου και μπηκα,εις γνωσιν μου οτι θα ειναι ξεπετα,το πραγμα βρωμαγε απο μακρυα κι εγω σαν βετερανος παιχτης δεν πεφτω εξω.Σπασίκλας
Περναω μεσα λοιπον και περιμενω.Μπαινει το μωρο ενω ημουν ακομα στον νιπτηρα,παω να της γλειψω λιγο τα βυζια και μου λεει ''μη'',λεω ''γιατι;'' και μου απανταει ''δεν μου αρεσει''.Εδω γελαμε......τι δεν σου αρεσει μωρη καριολα;;;;με τον γκομενο σου νομιζεις οτι εισαι;;;;δουλευεις εδω.Το προσπερναω και λεω αντε να τελειωνουμε να φυγω.Αρχιζει πιπα 20 δευτερολεπτων,το μονο καλο που εσωζε την κατασταση ηταν οτι με κοιταζε καυλωτικα στα ματια αλλα και το χαμογελο της κατα την διαρκεια που ηταν στο δωματιο.
Τελειωνει με την πιπα και μου στηνεται για πισωκολλητο,αρχιζω να την σφυροκοπαω ανελεητα οπου δεν εφερε καμια αντιρρηση.Το δερμα της ηταν βελουδινο και με ωραια αισθηση οταν το χαιδευεις,ετσι το τελος ηρθε και αυτη γυρισε και μου εριξε ενα χαμογελο.Ασφαλως δεν θα υπαρξει αλλη συναντηση στο μελλον,ειναι απο τις τανες που κλεινει ο κυκλος εργασιων στην πρωτη επισκεψη και ξεχνιουνται πολυ γρηγορα.
Ο χωρος απο τους πιο βρωμερους στην περιοχηΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2011
Φαντάζομαι ότι η εν λόγω επίσκεψη ήταν ζέσταμα εν' όψη των μαθημάτων ΣΩ-ΒΕ που πρόκειται να επακολουθήσουν ;)
Π
Πύρκαυλος
30 Δεκεμβρίου, 2011
Εννοητε ρον,ειδη κτυπησε και δευτερη φορα ο φαντομας!!
(Updated: 30 Δεκεμβρίου, 2011) 30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βάλθηκε να τελειώσει τη χρονιά γαμιώντας ε; Όπως μας πήγε κι εκείνη...
Ε μα τότε νιώθω την υποχρέωση να του υποβάλω τα σέβη μου Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
31 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το προγραμμα ΣΩΒΕ μπηκε σε εφαρμογη,εγραψα κριτικη αλλα δεν μου την δημοσιευσαν,που πρεπει να παραπονεθω;;;;;;;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4