Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
πρωινη επισκεψη στη γιαννα για ωα διαπιστωσω αν ειναι οντως τοσο καλη οσο γραφεται στις κριτικες.τι να επιβεβαιωνεται η παροιμια που λεει οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι.Την κοπελα την ειχα δει καποιες φορες αλλα δε μου γεμιζε το ματι σημερα ειπα να περασω πηρα το ρισκο αλλα δεν εκατσε δεν πειραζει ομως ολα στο προγραμμα ειναι.Με το που μπαινει στο δωματιο μου λεει αμεσως ξαμπλωσε,εκει καταλαβα οτι προκειτε για κλασικη περιπτωση ξεπετας που ειναι τα προκαταρκτικα τιποτα μηδεν ξεκιναει να μου κανει τσιμπουκι χωρις καποτα εγω ομως της ειπα να βαλει γιατι κυκλοφοπουν πολλα αφροδισια και ηπατιτιδες καλο ειναι μην πηγαινουμε γυρευοντας πολλοι συναδελφοι την εχουν πατησει με κονδυλωματα προσοχη λοιπον πανω απ ολα η υγεια.ξεκιναει λοιπον τσιμπουκι με χερι και δοντι πολυ μετριο και εντελως ερασιτεχνικο τι να περιμενεις απο κοριτσακια ανιδεα επαγελματιες καλες πλην ελαχιστων εξαιρεσεων φυλης και γυρω δεν παιζουν αφου ειδα οτι η κοπελιτσα δεν τραβαει και κανει αγγαρεια την απαλασω και της λεω να φυγει.δεν ξερω τι να πω ισως δεν ειχε ορεξη εγω παντως δεν θα της ξαναεδινα ευκαιρια σημερα καταλαβα οτι δεν ειναι καιρος για δοκιμες με ρισκο καλιτερα στανταρακια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2011
Η Γιάννα ξεπέτα; Καλό. Το άκουσα κι αυτό πριν κλείσει το 2011.
(Updated: 30 Δεκεμβρίου, 2011) 30 Δεκεμβρίου, 2011
Μιλας σιγουρα για την γνωστη Γιαννα????????????? Προφανως ναι καθως ειπες οτι πηγε να σε αρχισει στο ακαποτο (πραγμα που συνηθιζει να κανει).Επειδη μου ειναι δυσκολο να το πιστεψω οτι βγηκε φολα η Γιαννα τι εννοεις οτι με το που μπηκε μεσα αρχισε τρομπονι σε πεσμενο πουτσο ετσι απλα?Ουτε τριψιματα δεν σου κανε ,ουτε χαδακια ουτε τπτ?Πολυ παραξενα μου ακουγονται ολα αυτα...
Η Γιαννα σιγουρα δεν ειναι αυτη που θα σε βαλει κατω να σε πλακωσει στα κολπα αλλα ειναι πολυ δεχτικη σε οτι και να της πεις και γενικα την χειριζεσαι οπως θες παντος σε καμια περιπτωση δεν τη λες φολα και να την διωξεις απ το δωματιο....Εκτος αν εσυ πριν γαμιοσουνα με τιποτα γκομενες τυπου Torri Black,Jenna Jameson κλπ
30 Δεκεμβρίου, 2011
σε τη γλωσσα σου ειπε η γιαννα ξαπλωσε???????????δεν ξερω παντως αυτα που γραφεις δεν εχουν καμμια σχεση με την συμμετοχη της γιαννας.......
30 Δεκεμβρίου, 2011
πες τα φιλε erasti!! κι εγω ακριβως την ιδια φολα εφαγα προχθες...μπηκα γτ διαβασα τοσα κ τοσα (γτ απο εμφανιση μου ειναι παντελως αδιαφορη) κ εχυσα με τα χιλια ζορια! τζαμπα το 20αρι!
30 Δεκεμβρίου, 2011
Αβυσσος η ψυχη των μπουρδελιαρηδων....................
02 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε καλησπερα και καλη χρονια πριν παω εκει δεν γαμαγα γκομενες του τυπου που αναφερεις απλα περιεγραψα την κατασταση που παιχτηκε η κοπελα δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο πολη βιαστικη και πιεσμενη ειναι ακριβως οπως χιλιαδες ανθρωποι που δεν κανουν το επαγγελμα που επιθυμουν απλα το κανουν για να επιβιωσουν.Ετσι και αυτο το κοριτσακι κανει μια καταναγκαστικη εργασια απ οτι δειχνει τι να σου πω εγω αυτη την εμπειρια ειχα δεν εχω καποιο λογο να πω ανακριβειες
02 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα φιλε και καλη χρονια η κοπελα μιλαει ελληνικα αρκετα καλα θα ελεγα μαλιστα με ρωτησε και ποσο χρονων ειμαι
03 Ιανουαρίου, 2012
Η κοπέλα μιλαει Ελληνικά?
μμμ, παμε απο την αρχη...
Ακυρη η κριτική, η Γιάννα δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά.
Δωσε ακριβη περιγραφη, μπας και καταλαβουμε ποια γαμησες τυπε.
03 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα Ακορεστος καλη χρονια και καλιτερα γαμισια απο περυσι.Οπως ανεφερα λοιπον η κοπελα μιλαει αρκετα καλα ελληνικα.κοντο καρε μαλλι καστανοξανθο σωμα σχετικα αδυνατη υψος περιπου 1.70 νεαρη σε ηλικια οχι πανω απο 23 πιστευω προκειτε για την κοπελα που δουλευει συνηθως μαζι με μια αλλη ξανθια με πιο μακρια μαλλια στο κατω μαγαζι οχι σε αυτο που ανεβαινεις τη σκαλα
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9