Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο μια πολυ ψαξιμο στον ιερο χωρο του μεταξιου ειπα να παω για 3(!!!)φορα στον εν λογω οικο μηπως και πετυχενα το στανταρακι την Τζουλιαννα!Με το που ανακοινωνει ο τσατσος-οβελιξ το προγραμμα και την τιμη(10 ευρω!)για την τζουλιαννα που τις προηγουμενες 2 φορες εκανε 15,εφυγε απο μονο του το χερι μου..Μπαινω στο δωματιο και περιμενα τουλαχιστον για 10!!!λεπτα στο δωματιο(ξενερα νουμερο 1!)Μπαινει μεσα η τζουλιαννα μας μ λεει να ξαπλωσω και μου φοραει το σκουφακι σε πεσμενο εργαλειο!Μετα ξεκιναει πιπα με αρκετο δοντι και την συνεχιζε επι πολυ ωρα(μηπως και τελειωσω ετσι αλλα που?!!)Την γυρναω ιεραποστολικο και μ λεει σιγκα γιατι ειναι χοντρο!παραλληλα με το που μπηκα πηρε αμυντικη σταση και με εμποδιζε με το χερι της να μπω πιο βαθεια!(3ενερα νουμερο δυο!)επειτα της λεω να ρθει απο πανω και μ λεει δν μπορω ετσι ποναω!!!λεω δν βαριεσαι,θα δοκιμασω πισωκολλητο!παω να μπω και μ λεει συγγνωμη δν μπορω!!!!της λεω γτ?μ λεει δν δουλευω πολυ ωρα και ειναι μικρο!!(το μουνι της!)μ λεει ελα πλαγια και με το που παιρνω αναλογη σταση για να μπω καλυτερα μ ξαναλεει ελα απο μπροστα!!!αφου εφαγα την ξενερα της ζωης μου την γυρισα ιεραποστολικο και μετα απο πολυ προσπαθεια τελειωσα!!!Αν και ειναι απο τις λιγες πουτανες που ειχα συμπαθησει σμρ με εκανε και αλλαξα αρδην αποψη για κεινη!στο τελος βεβαια ειχε το θρασος να ζητησει και συγγνωμη!!ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΞΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΕΙΩΣΗ Τ ΚΟΣΤΟΥ ΤΗΣ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2011
"στο τελος βεβαια ειχε το θρασος να ζητησει και συγγνωμη!!"

Εντάξει βρε φίλε, σου παραδέχτηκε ότι έφταιγε. Δεν είναι θράσος αυτό, προς τιμήν της είναι.
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1