Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στην Τζενη το γνωστο γυφτακι την δευτερα που μας περασε.
Κατα τις 11 και κατι πρεπει να ταν, δεν ξερω αν ηταν 2η ή 3η βαρδια.
Την Τζενη την εχω δει καμια 50ρια φορες και μεχρι τωρα ευτυχως την ειχα αποφυγει.
Τα πραγματα ηταν ομως παρα πολυ πεσμενα στο μεταξι όπου η μπαζοσυναξη εχει επιδεινωθει και οι λιγες κοπελες που βλεπωνται συνηθως ειναι μεσα στην ξυνίλα. Μην βρισωντας καποια αξιολογη εμπνευση λοιπον ειπα να δοκιμασω το γυφτακι με τις βυζαρες, πόσο χαλια μπορει να ναι λεω, δινει και κώλο. Απλως παθητική να ηταν, θα εκανα καλα τη δουλεια μου.
Δυστηχώς για αλλη μια φορα, υποτίμησα αλλη μια πουτανοφώλα ιεροδουλη.
10 το απλο και πηρα το 15 με κωλο.
Ερχεται το υποκειμενο, χαιρετιωμαστε ενω πριν απο λιγο ψιλοβριζονταν με την τσατσα που της εδινε σε εντονο υφος συμβουλες για το σαλοναρισμα της και το πώς να χτενισει τα μαλλια της.
Ξαπλωνει στο κρεβατι με το σωμα της μακρια μου και βαζει καποτα σε πεσμενο γαριδακι.
Εγω απλωσα τα κουλα μου και τεντωνοντας τα χερια μου, πηγα να ακουμπησω το μουνι της.
''Όχι τετοια εδώ, δεν ειναι στο προγραμμα'' μου λεει.
Συνεχιζει μια ανιαρή μονοτονη πιπα για 3-4 λεπτα, εγω ειχα σπαστει και το δωματιο ειχε ανοιχτο παραθυρακι κολλητα στην κουζινα και ετσι ενιωθα οτι συζητουσα με την τσατσα, καθως ακουγα ολη την κατινοσυζητηση της με μια άλλη θεία που της εκανε παρεα στο κουζινακι κανοντας το εργο μου δυσχερές.
Ξεκιναμε με ημιστύση, όπου στηνεται ιεραποστολικα.Παω να της δωσω ενα φιλί στο μπουτι, αυτη το τροπαριο παλι με απεχθεια ''δεν ειναι στο προγραμμα αυτο'' και μου λεει''γλυψε το μουνι μου αν θες το προγραμμα εχει 69''.
Ηξερε οτι θελει γερα κοτσια τετοιο εγχειρημα κι ότι οσο τολμηρος και να σαι υπαρχουν ορια.
Το μουνι της καταμαυρο και τριχωτο γυρω απο τα μουνοχειλα, γεματο τζελ. Σκετη αηδια δηλαδη, φυσικα δεν πλησίασα.
Ανεβαινω πανω της με τα πολλα ξενερωμενος, παω να φιλησω το βυζι της, μου λεει ''δεν ειναι στο προγραμμα, στο προγραμμα ειναι ελευθερα πιασιματα, ακουμπα το αν θες''.
Ε μετα απο λιγο κι αφου ειχε αρχισει να αποκταει πιο πολυ ενδιαφερον η συζητηση των τσατσαδων που ακουγα, παρα αυτο που γινοταν στο δωματιο, την εστειλα στο διάολο και ευχαρίστως εφυγε απο το δωματιο.

Βγαινοντας ειπα στην τσατσα τη συνεβη. Μου εδωσε πισω το 5ευρω που ειχα δωσει για κωλο απροβληματιστα, αλλά αρχισε την αυθαδεια και να πουλαει πνευμα, σαν να ακουγα τον κλωνο της Τζενης.
Ε αφού της τα σουρα ενα χερακι για την αυθαδεια της, την αποχαιρετισα λεγοντας της ότι θα περναω απο εκεί για να την φασκελώνω ΣπασίκλαςΣπασίκλας χαχα.

Αυτη ηταν η εμπειρια μου, δυστηχως μετα απο τοσα οχι και σπασιμο εγω δεν μπορω να λειτουργησω, δεν ξερω αμα η Τζενη εχει πελατες γκουρου που αυτοσυγκεντρωνονται και τα καταφερνουν μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2011
Αυτή εκτός από το ότι είναι επικίνδυνη, είναι και φόλα με περικεφαλαία. Από τότε που δούλευε Φωκαίας ακόμα τα ίδια σκατά ήταν.
Στείλτε την να πάει στο διάολο μωρέ που της δίνετε και λεφτά.
Π
Πύρκαυλος
30 Δεκεμβρίου, 2011
Γκουρού χαχαχχχχαχαχα
είναι Αλβανίδα αυτή για ένα σαμιαμίδι μιλάμε που δούλευε Φωκαίας 22?
30 Δεκεμβρίου, 2011
Νομιζω ως βουλγάρα συστηνεται και πρεπει να ναι βουλγαρόγυφτο οντως.
Ναι φωκαιας 22 διεπρεψε και φυλης92 το καινουριο, πριν την διαολοστειλουν για μετάξι.

30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βουλγάρα είναι. Μαυριδερή, μετρίου ύψους με καυλόφατσα και βυζάρες.
Π
Πύρκαυλος
30 Δεκεμβρίου, 2011
και να πω εισαι κανας καινουργιος...οτι πιο αισχρο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη,στην
ουσια ειναι απατεωνια,και αμα της πεις θελω ολα τα λεφτα πισω σου λεει,σιγα τα πολλα
που εδωσες μωρε,θα φωναξω το φυλακα και τετοια...
30 Δεκεμβρίου, 2011
Μου αρκει που εδιωξα καμια 10ρια πελατες απο το μπουρδελο, την ωρα που μαλωνα με την τσατσα.
Παιζει να επαιρνε 1-2 δεκαρικα απο αυτούς.
Ήξερα οτι ειναι ξεπετα οπως ειπα στην κριτικη, απλά δεν πιστευα οτι θα κανει τα παντα για να μην χυσω.
Το 10ρικο δεν με πειραζει καθολου, γιατι ετσι κι αλλιως στην περιοχη υπηρχε μπαζοσυναξη και θα εμπαινα σε καποια για να ξεφορτώσω.
05 Φεβρουαρίου, 2012
αφου ειχε αρχισει να αποκταει πιο πολυ ενδιαφερον η συζητηση των τσατσαδων που ακουγα.............. καλα λεμε πεθανα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
G
gmour
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7