Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κανοντας την εισοδο μου στο υπογειάκι μπουρδελάκι αυτό, εμφανιστηκε μπροστα μου η Σύλβια με το κοντο αγορέ κόκκινο μαλλί, πολυ ορεξάτη και τρελιάρα, οπότε σκεφτηκα ότι ειχε ερθει η ωρα να την τιμησω. Την ειχα δει και παλιοτερα εδω, αλλά αν και πιστευα οτι υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να περασω καλά μαζί της, ειχε λίγο υφάκι, οποτε με απετρεπε σε συνδυασμό οτι δεν ειναι πιπινακι(όσοι διαβαζουν κριτικες μου ξερουν οτι ειμαι ανωμαλος όπως λεει κι ο απόλυτος, γουσταροντας 20χρονα και όχι μεγαλυτερες).
Αφου μου την επεσε λοιπον στο σαλονι, μου ειπε οτι αισθανοταν πολυ ομορφα γιατι την ειχε γαμησει πολύ καλά και δυνατά ο προηγουμενος και ηθελε να την ξεσκισω και εγω. Για να πω την αληθεια, δεν θα μου εκανε εντυπωση αν μου ελεγε ότι ειχε πάρει κάτι...
Αφου μπηκαμε λοιπον στο δωμάτιο, ξεκινησαμε με χαδια, φιλιά και αγκαλιές για πολλή ώρα και στη συνεχεια επιδοθηκε σε ενα πολυ εντεχνο δυνατο και πολυ βαθυ τσιμπούκι με περιποηση αρχιδιων.
Συνεχεια με τα ποδια της στους ωμους, όπου εβγαζε εντονα βογγητα κι οταν την ρωτησα αν ειναι οκ, ή αν θελει να μειωσω ρυθμο μου ειπε να την γαμησω με οση δυναμη εχω, πραγμα που το ηθελα πολυ αφου ημουν πολυ κουρασμένος και δεν θα εχυνα με τπτ απολαμβάνοντας το.Την ειχα κουλουριασμενη με τα ποδια της πανω μου και καποιες στιγμες μειωνα ενταση για να την φιλησω. Όταν της ζητησα κωλο, εδειξε να το θελει πιο πολυ από μενα Ντροπή όπου μπηκα με αρκετη δυσκολία στην αρχη αφου ηταν στεγνη, αλλά με την πρωτη κωλοβυθομετρηση, αρχισε να γινεται ευκολοτερη η διείσδυση.
Μου ζητησε μαλιστα να της τραβαω τα μαλλια, ενω όσο και να της τα τραβαγα, μου ζητουσε πιο δυνατα και καποια στιγμη μου τα τραβηξε κι αυτη δυνατα, ενω μου ζητησε συγνωμη για την ενεργεια της.
Καποια στιγμη πολύ εντονα ηρθε κι η καταθεση μου, όπου μετα ξαπλωσα λαχανιασμενος, ενω αυτη αναψε τσιγαρο και αρχισαμε να μιλάμε κι ενω με τα προκαταρκτικά ειχε περασει κανα 20λεπτο ήδη.
Η τσατσα την φωναξε με το δικιο της, αλλά αυτη της ειπε να περιμενει και μετα το τσιγάρο της συνεχισαμε το χαμούρεμα για 2-3 λεπτά.
Αχ αν ημουνα και μιλφάκιας, θα γινόμουνα πολυκαταθέτης της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.259
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2011
Το κακό με αυτή τη γυναίκα ρε γαμώτο είναι ότι μοιάζει με άντρα πιο πολύ και από τα τραβέλια...
Π
Πύρκαυλος
30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την ειπες παλι τη μαλακια σου πυρκαυλον ... Γαμήσου
30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια πολύ λεπτή, με ανύπαρκτο στήθος, κοντό μαλλί καρφάκια, νευρώδης και με πολλές γωνίες στο πρόσωπο δεν είναι ρε;
Π
Πύρκαυλος
30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε μοιαζει με αντρα καθολου...
30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο μουνί όχι... Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
31 Δεκεμβρίου, 2011
Ναι πυρκαυλε, κοντο κοκκινο μαλλάκι.
Δεν μοιαζει καθολου με αντρα. Νευρωδης ειναι ναι, ειναι γυμνασμενη γυναικα.
Σε οσους αρεσουν οι 30+ και θελουν αγρια κολπα, ενδεικνυται.
Εμενα δεν μου ειπε οχι σε τίποτα παντως, απεναντίας εκανε πολλά παραπάνω.
Διευκρινίζω οτι δεν εννοω ακαποτο γαμησι, γιατί εχει γινει μοδα τελευταία από ότι διαβάζω στο σάιτ...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6