Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η σαντρα μου συστηθηκε ως ισπανοβραζιλιανα,πολυ ωραιο κορμι, μακρυ μαυρο μαλλι.Φορουσε ασπρα δαντελωτα εσωρουχα και γουνινα λεοπαρδαλε μποτακια μεχρι λιγο κατω απο το γονατο. ενιωσα κατι να σηκωνετε μεσα στο παντελονι μου και κριμα ηταν να πανε χαμενες τετοιες καυλες οποτε και περασα.
στα αρνητικα- πρωτα απο ολα οτι η κοπελα δεχεται χυσιμο στο στηθος πραγμα που δε μου επετρεψε να γλειψω τα ωραια βυζακια της και δευτερον δεν ξερω αν το κανει συνεχεια αυτο αλλα μου ηρθε κατευθειαν απο το αλλο δωματιο δεν πηγε καν να φρεσκαριστει. στα θετικα τωρα ! στο κρεβατι μου αρχισε μια ωραια βαθια πιπα ενω εγω χουφτωνα την κωλαρα της και ετριβα το μουνακι της, την εβαλα στα τεσσερα οπου την επαιρνα με δυναμη και αυτη βογγουσε, απ'οτι παρατηρησα της αρεσει να κοιταζετε πολυ στον καθρεφτη οταν γαμιεται..την γυρισα σε ιεραποστολικη οπου στη θεα των μακρυων ανοιχτων ποδιων της και στα κοκκινα και σαρκωδη μουνοχειλα της καβλωσα ακομα περισσοτερο μπαινοντας μεσα της και σπρωχνωντας οσο πιο βαθια μπορω αυτη συνεχιζε να βογγαει και να λεει ΄΄ναι ναι το μουνι μου ΄΄ (χαχα δεν καταλαβαινω ακριβως τι εννοουσε) ειχε γινει πολυ υγρη καταλαβα οτι ειχε καβλωσει και τις λεω στο αυτι της ''σου αρεσει να γαμιεσαι ε πουτανακι ?? και μου λεει ναι μου αρεσει πολυ να γαμιεμαι ..το ολο σκηνικο μου εδωσε την αισθηση οτι πραγματικα της αρεσει να γαμιεται και οτι το εννοουσε οποτε με το τελος της φρασης της εχυσα βαθια βαθια μεσα της...την συστηνω ανεπιφυλακτα και προσωπικα πιστευω οτι η κοπελα αποδιδει καλυτερα οταν την λενε πουτανα και κατι αλλα ψιλα που της εχωσα...χαχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.165
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού