Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη πρωινη στο καταστημα με τις ρωσσιδες. Εξηγούμαι, στο συγκεκριμενο πορδελακι οποιαδηποτε δουλευει ανακοινωνεται οτι ειναι απο την ρωσσια. Ακομα και την βραδυνη την Αννα με τα ακαποτα και τις παρτουζες, που πριν κανα 6μηνο που την ειχα παρει στην διδυμου, δεν μιλουσε λεξη απο οποιαδηποτε γλωσσα, εκτός απο ρουμανικά.
Παμε στην χθεσινη κοπελα. Λογικα ρουμανα πρεπει να ειναι. 20 χρονων μου ειπε και τοσο φαινεται. Συνηθως δουλευει στο 25 κατω. Εχει πολυ ωραιο προσωπακι με καστανα ματια, 1,60-κάτι υψος ξανθια και πολυ όμορφα στητα 1,5-2αρακια στηθη που κανουν τις παλαμες ευτυχισμενες στην αφη τους και γενικα σφριγηλο ομορφο σωμα!
Νομιζω οτι στο σαλοναρισμα παλιοτερα ελεγε οτι την λενε Ντιανα, στο δωματιο παντως μου συστηθηκε ως Γιαννα.
Ακουγα και διαλογο με την τσατσα για κριτικες στο ιντερνετ, απογοητευμενες και νευριασμενες μιλαγανε, αλλά δεν επιασα και πολυ την συζητηση γιατι μου τη χαλαγε η μουσική. Οπότε πιθανως μας διαβαζουνε απο εκει.
Στο δωματιο πολυ συνεργασιμη. Την πηρα αγκαλια και ψηλαφιζα παντου, ενω της φιλαγα τα στηθη και το λαιμο και επειτα επιδοθηκε σε τσιμπουκι(άνευ)σχετικά καλο και ζεστο, τον παλινδρομουσε ομορφα μεσα στο στομα της και τη γλωσσα της, χωρις deepthroat βεβαια.
Στη συνεχεια την εγλειψα και εγω. Πεντακαθαρη η κοπελα και της αρεσει το γλειφομουνι. Εμεινα εκει περα κανα 5αλεπτο τουλαχιστον Γλώσσα και στη συνεχεια σεξ σε ιερ-απλο και στα 4σερα οπου εστηνε πολυ ομορφα το σωμα της.
Ικανοποιητική συνευρεση με ενα πολυ ομορφο πιπινακι που δεν βιαζεται λοιπον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2011
τα μονα αρνητικα,αξυριστα ποδια και φωνη νταλικερης...ειναι η ντιανα απο φ86 κατω...
29 Δεκεμβρίου, 2011
Το χεις σκισει το μωρο δηλαδη τυπε μου?
Πολυ ωραιο πιπινακι παντως, συμφωνεις?
Για τις τριχες οντως τσιμπάνε οι γαμπες της!
Η βαθειά φωνη της παντως δεν με χαλαει καθολου.
29 Δεκεμβρίου, 2011
μονο ωραιο; μουναρα...για μενα ακριβως αυτο που ψαχνω,μεσα ψιλοψοφια βεβαια ε...
29 Δεκεμβρίου, 2011
Ειναι επαγγελματίας, αλλά με την καλη εννοια του επαγγελματισμού.
Δηλαδη θα προσπαθησει αρκετά να περάσεις καλά και να μην σου την σπάσει.

Από την άλλη υπαρχουν καποια όρια. Το γλείψιμο πραγματικά εδειξε ότι το απολαμβανε και το ζουσε, στο σεξ συμμετεχει πιο τυπικά, αλλά με καλά στησίματα, ελαφρα βογγητά και δεν σου την σπάει.
Δεν ειναι σαν την εμμανουέλα για παράδειγμα απο φυλης92 που εχω κι εγω και αλλα παιδια κριτικη, που κάνεις άγριο σεξ με παθιασμενα φιλιά και φουλ συμμετοχή. Όπως δεν εχουν και αναλογη εμφανιση φυσικα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4