Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αν και πανω απο δυο χρονια μελος δεν εχω γραψει πολλες κριτικες λογω ελλειψης internet.Παρακολουθοθσα ομως ολες τις κριτικες μεσω κινητου.Σημερα παρασυρθηκα απο την κριτικη του n.smirni76 για το φυλης 65 και πηγα να βρω την εμμανουελα στο φυλης 92 οπου οπως ενημερωσε δουλευει εκει πρωινη.
Για την εμφανιση της ειναι ενα κοριτσι περιπου 20-22 ετων πολυ αδυνατη με σχεδον ανυπαρκτο στηθος αλλα ωραιο κωλαρακι και μακρια μαλια μαυρα ισια.Ενα θα σας πω,το ψιλοεκλαψα το εικοσαρικο.Ουτε φιλια εδινε,ουτε ελευθερο στοματικο εκανε[μου εγλειψε λιγο τον κορμο και μετα καποτα γιατι μου λεει ειναι καλυτερα ετσι],και οταν ηρθε η ωρα για πρωκτικο την γνωστη δικαιολογια οτι ειναι μεγαλο,και πιστεψτε με δεν τον εχω και τοσο μεγαλο.Επισης ολη την ωρα παραπονιοταν για μια γραντζουνια που ειχε στο αριστερο μηρο και απεφευγε καθε ειδους επαφη.Τελος οχι μονο δαχτυλα αλλα ουτε να της χαιδεψω το μουνακι και το κωλαρακι δεν με αφηνε.Τουλαχιστον και στις δυο στασεις που καναμε αυτη απο επανω και ιεραποστολικο ειχε καλα στησιματα και καταφερα να τελειωσω.
Να προσθεσω οτι ειχα παει μπανιαρισμενος και ξυρισμενος.Ισως να την πετυχα σε ασχημη φαση παντως δεν ριψοκινδυνευω αλλο εικοσαρικο.Δεν τα γενναμε κιολας.
Σας χαιρετω συναγωνιστες και καλα γαμησια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2011
την γρατσουνια που λες στον αριστερο μηρο πολυ ψηλα πανω ,ειναι μεγαλη κοντα στα 10 με 15 εκατοστα και της την εκανε συναγωνηστης την μερα που την πηρα εγω ,μου την εδειχνε με παραπονο...
28 Δεκεμβρίου, 2011
φιλε n.smirni76 τοτε μπορει να εφταιγε αυτο που δεν ειχε διαθεση
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2