Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα στις 17.40 , όταν ανέβηκα η τσα τσά ειπε οτί κάνει ισπανικό και κώλο...την είδα όταν βγήκε απο το δωμάτιο για να την δούμε γιατί ο συναγωνιστής που την γαμούσε ζήτησε να την ξαναπάρει και η μικρή φώναξε την τσα τσα για να της δώσει και άλλο προφυλακτικό , σκέφτηκα που να περιμένω για το δεύτερο γύρο και έφυγα , όμως κατεβαίνοντας της σκάλες κάτι με έτρωγε(μεσα στο παντελόνι μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)ξανανέβηκα πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και άρχισα να ξεντύνομαι, η Εμμανουέλα είναι μελαχρινό πιπίνι με μακρυά ίσια μαλλιά αρκετά λεπτή με μικρό στήθος(πως στο διάολο θα έκανε ισπανικό Χμμμ;) αλλά κωλαράκι για πολλά γαμήσια. ,όταν ήρθε στο δωμάτιο μου είπε μωρό μου τι ωραίο άρωμα είναι αυτό και με αρχίζει στα όρθια γλωσσόφιλα ενώ εγώ της έβγαλα το σουτιέν της και της χούφτωνα μουνί και κώλο , στο δωμάτιο έχει μια ξύλινη καρέκλα και μια πολυθρόνα , την πήγα εκεί της έβγαλα το στρινγκ την έβαλα να καθίσει με ανοιχτά τα πόδια όπου ακουμπούσαν στα μπράτσα της πολυθρόνας και άρχισα να της γλύφω το μουνί ενω με το δάχτυλο μου της γάμαγα το κωλαράκι της , ολο αυτο το σκηνικό κανα 4λεπτο μου είπε η σειρά μου , σηκώθηκα όρθιος και στην κυριολεξία ανέβηκα πάνω της αφου αυτη ήταν σχεδόν ξαπλωμένη στην πολυθρόνα και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της αφου πρώτα τον έφτυσε δυο φορές , τον εξαφάνισε τελείως ,τον έβαζε πολυ βαθια στο στομα της ενω τον έβγαζε και τον χτύπαγε στην γλώσσα της , μου είπε να πάμε στο κρεβάτι μου ειπε να ξαπλώσε και συνεχισε να με φιλαέι στο στόμα στο λαιμό και ξανά απο κάτω όπου τίμησε και τα αρχιδια ,μετα και αφου ακόμα δεν μου είχε περάσει το προφυλακτικό άρχισε να τρίβει το μουνάκι της πάνω στον ορθωμένο πούτσο μου για μερικά δευτερόλεπτα και ξαφνικα κάνει μια κίνηση και χώνει τον πούτσο μου στο υγρο μουνι της , πάγωσα και την έσπρωξα απότομα και ενω κάποια εκατοστά του πούτσου μου είχε εισχωρήσει στο μουνί της , με ρώτησε γιατί μωρό μου δεν σου αρέσει και συνέχισε με έχεις καυλώσει και είμαι και καθαρή.....της είπα οτι μου αρέσει αλλα μόνο οταν έχω μόνιμη σχέση και όχι με αυτήν(την αλήθεια η καρδούλα μου την ξέρει αφου δεν θα πώ ψέμματα οτι το πουτανάκι με είχε καυλωσει και εμένα απίστευτα)της είπα να μου φορέσει το προφυλακτικό και την πήρα στα όρθια ενω συχρόνος της εβαζα δυο δάχτυλα στον κώλο , μετα την εστησα στα τέσσερα και μπήκα κατευθείαν στον κώλο της και την γάμαγα βίαια και δυνατά ενώ της τραβούσα τα μακρυά μαλλιά της ,ενω αυτη φώναζε ναι ετσι ετσι σκίσεμε, δεν αντεξα πολυ βγηκα απο μεσα της εβγαλα το προφυλακτικό και απο αποσταση αναπνοής την έχυσα στην κωλοτρυπίδα της....δεν κουνήθηκε καθόλου παρά μου έδωσε ένα μωρομάντυλο και μου είπς ετσι όπως με έκανες τωρα σκουπισεμε.....τρελό γαμήσι με την μικρή αλλα με έβαλε σε πόλλες σκέψεις το περιστατικό που έγραψα ποιο πάνω....την ρώτησα αν δουλευει καθε μερα και μου απάντησε οτι δουλεύει πρωινά συνήθως στο φυλής 92 ,μεγάλο ξεκωλο αλλα.....τα συμπεράσματα δικα σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2011
προσεχε ρε φιλε δεν ειναι παιχνιδια αυτα.τι σημενει μπηκε λιγο η πολυ;
26 Δεκεμβρίου, 2011
Λίγο μετά από εσένα την πήρα και εγώ, όντως πολύ καβλάκι το μικρό, ειδικά το κωλαράκι της είναι για πολλά...
Εμένα βέβαια δεν με άφησε λόγω μεγέθους. Με ρώτησε στην αρχή αν ήθελα άκα αλλά είπα όχι, άλλα γενικά πέρασα πολύ καλά μαζί της καθότι ότι της ζήτησα δεν είπε όχι, εκτός το πρωκτικό.
26 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι μαζι σου απλα ειπα τι εγινε και οτι μολις αντιλήφθηκα οτι παει να μπει στο μουνι της την πεταξα πισω....με αυτα δεν παιζουν γι αυτο και το εγραψα.
27 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και πολυ καλα εκανες φιλε.η καυλα της στιγμης πληρωνετε ακριβα
27 Δεκεμβρίου, 2011
Αφού βρήκες τη δύναμη και την έσπρωξες μαγκιά σου, και δεν είναι μόνο το aids που μπορεί να σε φοβήσει να το κάνεις, και που στο κάτω κάτω δεν είναι και τόσο εύκολο να το κολλήσεις με μιά φορά, αλλά αν η γκόμενα είχε βλενόρια θα την είχες κολλήσει 100% στρατηγέ μου, για αυτό προσοχή σε όλους σας.
Παρεπιπτόντως πόσα έδωσες ????
27 Δεκεμβρίου, 2011
Pω ρε φιλε....
Μαλακεια!
Πώς δεν την γαμησες χωρις καποτα πανω στην καβλα σου.... Παλι καλα!
Εμενα κατι παρομοιο μου ειχε κανει η Λιντα- η γνωστη Λιντα των στουντιο.
Βεβαια αυτη ηξερε καλα τι κανει, κι ελεγχε απολυτα την κατασταση
Δηλαδη ναι μεν να ακουμπησω στο μουνι της, αλλα να μην μπω καθολου μεσα. Παντως κι εγω ειχα ψιλοχεστει τοτε (και μονο με την επαφη), αλλα μετα σκεφτηκα (σσ ηλπισα) οτι μαλλον ελεγχονται, και συνεχισα επι τω εργω, σαν να μην τρεχει τιποτα
Προσοχη παντως.....
27 Δεκεμβρίου, 2011
Αυτη η πολυ χαζη ειναι η το κανει εσκεμμενα...προσοχη συναγωνιστες ποτε δεν ξερεται τη κρυβει η καθεμια απο δαυτες το νου σας!!!!
27 Δεκεμβρίου, 2011
Ειναι πολλες που κανουνε σεξ χωρις καποτα.Δεν μπορω ομως να καταλαβω.Δεν φοβουνται;Μια μονο εξηγηση υπαρχει.Η ειναι καθυστερημενες πραγμα που το αποκλειω η ειναι αρρωστες το γνωριζουν και θελουν να μεταδωσουν τον υιο η τους υιους που κουβαλανε.Παντως οι ποιο πολλες απο αυτες δεν ελεγχονται γιατι οταν κανει εφοδο η αστυνομια τρεχουν σαν τα ποντικια να κλεισουν τα μπουρδελακια τους ειδικα στο μεταξουργιο
27 Δεκεμβρίου, 2011
Επιβεβαιώνει κανείς άλλος;
Η κοπελιά αξίζει βαρυσήμαντη θέση στη λίστα με τις επικίνδυνες!
Π
Πύρκαυλος
27 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι είναι αυτά τα "πράματα".....................!!!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2