Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 02.40 ,θέλω να γράψω ότι το 3 στην τσα τσα το έβαλα επιεικώς γιατί η τσα τσα είναι μονίμως στραβωμένη ,αν περάσεις στο δωμάτιο χαμογελάει ,αν όχι στραβομουτσουνιάζει και πιθανότατα μπορεί να μας βρίζει από μέσα της , λοιπόν Μανταλίνα είναι ένα πιπίνι απο Ρουμανία 20 ετών με κανονικό σώμα ύψος κοντά στο 1,67 μελαχρινή με μεγάλα βυζιά ελαφρώς πεσμένα(για να καταλάβετε όσοι γνωρίζεται τα βυζιά της είναι σαν αντίγραφο τον βυζιών της ροξάνας από φωκαίας 19)αλλά λίγο άκωλη....είναι πολύ χαμογελαστή με καλή διάθεση αλλά απο το πρώτο λεπτό καταλαβαίνεις ότι της λείπει η εμπειρία καθώς και ένα μικρό άγχος που την διακατέχει για το αν κάνει σωστά κάποια πράγματα)τα προκαταρκτικά περιορίστηκαν σε δυο τρια φιλάκια στο στήθος μου και πήγε να περάσει το προφυλακτικό , εκεί δυσκολεύτηκε αφού στην αρχή το έβαζε ανάποδα οπότε πήρα την πρωτοβουλία και το τοποθέτησα μόνος μου, η πίπα της είναι πολύ μέτρια και χρησιμοποιεί πού το χέρι της ,την γύρισα ανάσκελα για να γλύψω το μουνάκι της και καθώς την έγλυφα της ξέφυγαν 2 κραυγούλες ηδονής , πρώτη στάση ιεραποστολικό για να χουφτώνω και να φιλάω με την άνεση μου της βυζάρες της , μετά αν και ήθελα να την πάρω στην αγαπημένη μου στάση στα τέσσερα με απέτρεψε το γεγονός οτι είναι λίγο άκωλη οπότε την ανέβασα από πάνω , τον ρυθμό τον έδινα εγώ ένω στην κίνηση μου να της βάλω ελαφρύ κωλοδάχτυλο δεν είπε τίποτα αν και στην έκφραση της φάνηκε οτι δεν της αρέσει και έτσι δεν το συνέχισα,σε αυτη την στάση ήρθε και το τέλος , χρόνος συνεύρεσης 10 λεπτά ,εν κατακλείδι όχι τίποτα το ιδιαίτερο παρά μόνο ότι γάμησες ένα ακόμα ευπαρουσίαστο και νεανικό κορίτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μανταλίνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.046
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού