Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού έφαγα και ήπια καλά εχθές, αποφάσισα το απόγευμα ότι για να τελειώσει όμορφα η ημέρα επιβάλλεται να ρίξω και ένα ωραίο γαμήσι γιορτινό.
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα, στις 19.15, μόλις είχε γίνει η αλλαγή.
Η τσατσά ευγενική ανακοινώνει ότι παίζει μουσική η Βερόνικα.
Ξεκινάει με 30 το απλό και 40 πιο χαλαρά. Τίποτις άλλο (ούτε παρτούζες, ούτε κουλουράκι, ούτε γυμνό), διότι η Βερονίκη είναι καλό κορίτσι, από Ουκρανικό σπίτι.
Μπαίνω στο μεσαίο δωμάτιο με το απλό.
Η βρώμα από το δωμάτιο ήταν απίστευτη, μασχαλίλα με ιδρωτίλα μαζί.
Τέλος πάντων, περιμένω το μωρό το οποίο ήταν σε συναθλητή στο διπλανό δωμάτιο.
Μετά από κανά τέταρτο ήρθε με χαμόγελο.
Είχα να τη δω απο το καλοκαίρι, οπότε με άρχισε στις μαλαγανιές, πού χάθηκες, με ξέχασες και τα συναφή.
Ξεκινήσαμε με ωραία χαδάκια. Η Βερόνικα, έχει τον τρόπο της να με φτιάξει σε χρόνο dt. Ανέβηκε από επάνω μου, και άρχισε να με φιλάει στα αυτιά, στο μάγουλο, ενώ ταυτόχρονα μου έπαιζε τον λούτσο. Μύριζε και όμορφα όπως πάντα, οπότε η ανόρθωση ήταν σύντομη.
Μου φόρεσε το σκούφο και ακολούθησε μια πολύ ωραία πίπα, μάλιστα μου έφερε τον κώλο της σε στάση 69 και με συνέχισε με ωραία μπουκώματα και γλυψίματα.
Χόρτασα κωλάρα και το περιποιημένο μουνάκι της (δεν άφησε γλύψιμο, ούτε δάχτυλα) αλλά μόνο που το μύριζα και το χάιδευα μου αρκούσε. Δεν βλέπω τέτοια μουνιά κάθε μέρα face το face.
Μόλις ήμουν έτοιμος της έριξα ένα κωλοσκάμπιλο για να ξεκινήσει το ματς.
Ανέβηκε από επάνω μου, με κυκλικές και αργές κινήσεις της λεκάνης, ενώ ταυτόχρονα τα στόματα μας ήταν σε απόσταση αναπνοής.
Προσπάθησα να κλέψω κάνα φιλάκι στο στόμα αλλά η γατούλα Βερονίκη με απέφυγε με τρόπο.
Μετά με δική της πρωτοβουλία, και δίχως να βγω από μέσα της, έκανε γυριστή και με καβάλησε σε στάση reverse cowgirl.
Όλα τα λεφτά...Τελική διαδρομή με αυτήν από κάτω και εγώ να βαράω κουπί.
Η έκφραση του προσώπου της και οι αναστεναγμοί της με οδήγησαν στη κορύφωση.
Ένα πολύ καλό γαμήσι και με οικονομική τιμή.
Υ.Γ. Η Βερόνικα είναι ένα λουλούδι μέσα σε έναν άθλιο χώρο. Εάν και το τόνισα στην τσατσά, πρέπει οπωσδήποτε να επιμεληθούν τη καθαριότητα του χώρου. Τόσα φράγκα βγάζουν μαύρα, ένα σπρέι χώρου δεν μπορούν να βάλουν ?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού