Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Εμμα ειναι ενα κοριτσι γυρω στα 25 οπως την ειδα με ομορφη σκυλε φατσα,μακρυ σπαστο καστανο μαλλι(εξτενσιον),βυζακια μετρια προς ικανοποιητικα πεσμενα,κωλος φαρδυς ασπρουλιαρης και επισης χαλαρος.Εμφανισιακα εινα ενα πολυ καθημερινο κοριτσι ας το πουμε που θες να γαμησεις οπωσδηποτε.
Εχοντας ακουσει τοσα καλα γι'αυτην εδω κι ενα μηνα την ειχα στη λιστα και σημερα μπηκα κατευθειαν αν και στο σαλονι την ειδα λιγο ψοφια την κοπελα.Διπλοδαρδια ισως??Με ρωτησε η τσατσα τι θελω και ειπα 69-γυμνο στα 50ε και δεχτηκε μιας και εχουμε συνεργαστει πολλακις μ'αυτην στο Προμηθεως 25.

Ηρθε και η Εμμα στο δωματιο λοιπον μετα απο κανα 10λεπτο,συστηθηκαμε,με ρωτησε αν μιλαω Αγγλικα αν και αυτη σχεδον ολα τα ελεγε στα ελληνικαΧμμμ;.Της ειπα οτι διαβαζω πολυ καλα γι'αυτην στο ιντερνετ και μου ειπε οτι διαβαζει και αυτη. Σηκωθηκα ορθιος να τριφτω λιγο απο πισω της,ανταποκριθηκε καλα,επεσαν και τα πρωτα φιλια στο στομα και με δυσκολια με γλωσσα.Δε μοιραζει γλωσσοφιλα αβερτα οπως λεγεται απλα εχει μικρες εξαρσεις καυλας και πανω εκει δινει και τη γλωσσα της.
Τελοσπαντων καθομαι στην ακρη του κρεβατιου και την βαζω να κατσει πανω μου να με καυλωσει ενω αυτη μου φερνει τον πουτσο μπροστα απ'το μουνι,σαλιωνει και τα δαχτυλα της και αρχιζει να μου τριβει το πουτσοκεφαλο.Καυλωσα καλα πρεπει να πω οποτε καθεται διπλα μου και σκυβει για πιπα.Ναι μεν με τον πουτσο στραμμενο προς τα κατω πραγμα που δε μ 'αρεσει εμενα αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση επειδη ηταν πολυ βαθυ το μπουκωμα και υγρο ας πουμε οτι μ'αρεσε.Μετα απο λιγο αρχιζει και κατεβαινει...Ωπα λεω εδω ειμαστεΓλώσσα.Εχοντας ακουσει οτι κανει βαθυ αρχιδογλειψιμο πηγα προετοιμασμενος εγω,ξυρισμενη κωλοτρυπιδα και μετα το μπανιο πασαλειφτηκα εκει γυρω με body lotion Calvin Klein OneΚουλ...Μυριζα σα την Αλεξανδρατου ο πουστης οποτε οταν εκανε την κινηση παρακατω απ'τα αρχιδια εγω για να τη διευκολυνω σηκωσα το αριστερο μου ποδι να πατησει στο κρεβατι οποτε της ανοιξα διαπλατα τον κωλο μου και αυτη φυσικα δεν εχασε την ευκαιρια να με γλειψει κανονικοτατα στην τρυπα με επιμονη και κυκλικες κινησεις.Αυτο μου εχει τυχει με αλλες δυο ωριμες κοπελες στα μπουρδελα και για οποιον δε το ξερει πρεπει να πω οτι ειναι μεγαλη απολαυση να στο κανουν.Τελοσπαντων αφου απολαυσα την εβαλα να ξαπλωσει μπρουμυτα ωστε να τη γλειψω κι εγω απο πισω αφου πρωτα ετριψα καλα τον πουτσο μου στη σουφρα της.Κωλοτρυπιδα τουνελ θα λεγαμε αλλα εδειξε να το γουσταρει πολυ,γυρισμα και απο μπροστα για γλειφομουνι.Την γλειφω λιγο αρχιζει τα μμμ και τα αααχ και ξαφνικα πεταει την ξενερωτικη ατακα...'Αυτο ειναι δωρο να ξερεις'Θυμός
Τι δωρο?Αφου εγω με την τσατσα αυτο το προγραμμα συμφωνησα.Τελοσπαντων γλειφω λιγο ακομα με ταυτοχρονο κωλοδαχτυλο αλλα αυτη εχει πεσει σα το τσουβαλι και δε καταλαβαινει πως πρεπει να κραταει καπως σηκωμενη τη μεση της.Εκει πεταξε και τη 2η ξενερωτικη ατακα...'Πρεπει να τελειωνεις σιγα σιγα'Θυμός.Στο 10λεπτο τωρα μιλαμε.Μου περναει οπως οπως την καποτα,ειχα ψιλοχαλαρωσει κιολας οποτε της τον χωνω με δυσκολια,σπρωχνω λιγο αλλα τιποτα.Τη γυρναω πισωκολλητο,επισης κακο στησιμο δυσκολευομαι κατα τη διεισδυση,συνεχιζει να μου λεει τελειωνε και επειδη βλεπω οτι δε γινεται δουλεια τη λεω ξαπλωσε να με ξαναγλειψεις.Οπως ειναι ξαπλωμενη ανασκελα της φερνω τα αρχιδια στο στομα και φυσικα κουνιεμαι μπρος πισω για μου γλειψει και τον κωλο παλι.Το δεχεται παλι με ευχαριστηση,εγω συγχρονως την παιζω και πανω στην κορυφωση της τον χωνω στο στομα και χυνω με καποτα.Ντυνεται και φευγει σχεδον τρεχοντας.Με το ζορι ενα τεταρτο η συνευρεση.

Συμπερασμα...Δυσκολο.Υπερτιμημενη?...Ισως.Δεκτικη σε ολα?...Μεχρις αηδιας.Μεταξυ μας δηλαδη αν πανω στα τριψιματα της τον εχωνα και ακαποτα μαλλον δε θα αντιδρουσε καθολου.Αλλα τι να το κανεις οταν δεν εχει καλη τεχνικη,και κατα τη γνωμη μου η Εμμα δεν εχει καλη τεχνικη και ειναι και βιαστικη διοτι δε δικαιολογειται στο 10λεπτο με 50ε να μου τη λεει κιολας.Απο την αλλη εγω παντα αξιολογω και βαθμολογω θετικα την καλη προθεση της κοπελας αλλα εδω περα καπου το εχουμε μπερδεψει το πραμα.Αλλο δεκτικη και αλλο αποτελεσματικη.Πχ η Βερονικα δε θα δεχοταν ουτε για πλακα το 5% απο αυτα που εκανε η Εμμα σημερα ομως με 2 απλες κινησεις θα σου εκανε τον πουτσο καγκελο και θα σε τελειωνε γιατι απλα το ξερει το θεμα.Οποτε ειναι πολυ δυσκολο να βγαλω ασφαλες συμπερασμα για την Εμμα.Στην τελικη ας πουμε με τις αλλες 4 κοπελες της αλυσιδας Ειρηνη,Μαρα,Αννα,Μιραμπελα ειχα καλυτερη αποδοση οποτε αυτο πρεπει να κρατησω.Θελει πολυ δουλεια ακομα νομιζω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Έμμα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού