Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπειτα από τρεις μέρες απραγίας ξεκίνησα την αναζήτηση. Η ώρα ήταν περίπου 17:30-18:00. Δεν εντόπισα νέες παρουσίες εκτός από ένα δύο μη αξιόλογα τεμάχια. Τελικά επέλεξα τη Μαρία. Ξανθιά , Τσέχα (στην Ελλάδα ότι δηλώσεις είσαι) , στα 35 περίπου. Δίνω το δεκάρικο και μπαίνω.
Το στοματικό ήταν μέτριο και έπειτα ακολούθησαν δύο στάσεις. Η κοπέλα δεν έδειχνε να βιάζεται αν και τους δύο προηγούμενους του ξεπέταξε στο άψε-σβήσε. Έβγαζε μερικές ψεύτικες κραυγές. Τέλειωσα ιεραποστολικά σύντομα. Νομίζω ότι η κοπέλα "το'χει". Με ευχαρίστησε και έφυγε.
Το 7άρι στην τσατσά διότι ήταν πολύ ευγενική (έχω καιρό να πετύχω ευγενική υπηρεσία , μερικές είναι ευγενικές όταν έχουν κορίτσι τελείως για τα μπάζα). Μου είπε συνομωτικά ότι δίνει και κώλο για τους Έλληνες με +5,00 (δεν πήρα , δεν είμαι fun ). Τη ρώτησα ποιες μέρες κλείνουν και μου είπε καμία!!! Όλες εργάσιμες ,και η Κυριακή Χριστουγέννων και η Πρωτοχρονιά. Μπα , δεν κάνουν για ΔΥ αυτοί.
Γενική παρατήρηση για το Μεταξουργείο: πολύ κίνηση εκείνη την ώρα και το 80% μελαμψοί. Τελικά κυκλοφορεί χρήμα στους μη έλληνες ( ; )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
6
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2011
Καινούρια ειναι στην περιοχή?
Θα τσεκαρω, ελπιζω να μην ειναι η αλβανιδα απο δίλπα, ''τσιμπουκι, μουνι, κωλο 15 ευρω''
24 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την εχω παρει την αλβανιδα που λες....μεγαλη φολα....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2