Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
: Αραχτός στον καναπέ και εβλεπα tv και είχα βάλει μια ρακί . ντριν το τηλέφωνο φίλος και συναγωνιστής μου λεει παμε μια βολτα στον γιατρο Γλώσσα φύγαμε του λέω βαράω κάνα 2 σφινοποτιρα και κατηφορίσαμε στα εξωτερικά ιατρια της φυλής . μπήκαμε σε κάνα 2 προηγούμενα και εγώ έμεινα με την σαντρα,την εχω ξαναπιποση και με θιμοτανε πριν καμιά εβδομάδα με 69 και χαστούκια αλα βαριεμε τώρα τελευταία και δεν πολυγραφώ. βγαίνει στο σαλόνι και χωρίς να το πολύ σκεφτεί ερχετε και μου πιανη τα αρχιδια μου σηκώθηκε λαμπάδα μου δίνει ένα φιλάκι και μπενω στο ιατριο της.μπενει το μωρό και μου λέει πάλι ρακές ήπιες και χωρίς να προλάβω να μιλήσω με το εργαλείο όρθιο τον κατάπιε το πουτανακι ολο σαν λεμαργει.την τσακώνω απο τα κοτσιδακια και την φρέναρα .μου λεει είμαι πολι καυλωμένη γιατι δεν εχει δουλια ,και όντως το μουνάκι της ειταν μούσκεμα.την τσακώνω και την στηνω στα 4 στον όμορφο νιπτήρα ;εκει γαμουσα και την barbara πιο παλια' και βλέποντας τον ολοστρόγγυλο πάτο της τον καρφοσα στην λουσμένη μουναρα της με παθός και να βογκάει κλαίγοντας από καύλα την σφυροκοπούσα επί 4 λεπτά τον εβγαζο και μου λέει όχι μην τελιοσισ.[που να τελιοσω με τισ ρακεσ λεω απο μεσα μου]και την βαζω στα κάγκελα του κρεβατιού στα 4 πάλι αλά με την κωλαρά τησ στην μάπα μου .΄΄σαν ράμπα για σκειτ στήθηκε ΄΄σκουπιζω το εργαλειο απο τα μουσκέματα και τησ τον κάρφωσα ξανα και να μου λεει ναι ναι με χαστούκια στα κωλομέρια δεν άντεξα τον εβγαζω βγαζω την καποτα και της τα πεταξα στα ομορφα κολομερια αλα φτασανε μεχρι το μαξιλαρι .μπραβο μορο μου μου λεει μου εδοσε ενα φιλακι και εφιγε.ειναι καλο μουνι αλα θελει πολι ξυλο λεμε γιατι δεν καθετε καλα και αμα δεν ειναι καυλομενη ξεπεται τον κοσμο οποσ γραφει και ο απο κατο συναγονιστησ .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
FRAPEDOROUFIXTRA
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού