Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στην Νταϊάνα κατά τις 14.30 σήμερα.
Μία φαφούτα τσατσά με ενημέρωσε (ευγενικά) για τα προγράμματα που προσφέρει η κοπέλα : 30απλό, 40 πιο χαλαρά, 50 γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στις βυζάρες, 70 όλα τα προηγούμενα + 69, 80 κουλουράκι και 100 όλα τα προηγούμενα.
Η Νταϊάνα βγήκε ωσάν φρεγάτα από το κουζινάκι και μπήκε σε δωμάτιο με συναθλητή.
Είναι μπαμπάτσικο μωρό, με τις πλατάρες του, τις κωλάρες του και τις βυζάρες του (νταρντάνα με τα όλα της).
Έπρεπε να ξεκολλήσω το μυαλό μου από Έφη και να ρεφάρω τη κακή συνεύρεση με Έμμα.
Άρα αποφασίζω και παίρνω το πρόγραμμα των 50ευρώ και μπουκάρω στο άλλο δωμάτιο.
Μετά από κανά δεκάλεπτο έρχεται το μωρό με χαμόγελο και κουρνιάζει δίπλα μου στο κρεβάτι.
Φορούσε μαύρες μπότες τις οποίες δεν έβγαλε (και δεν με χάλασε καθόλου) και είχε και ένα μαύρο τσαντάκι μαζί της (άσχετο) το οποίο το εναπόθεσε στην πολυθρόνα.
Με αρχίζει με γλυψιματάκι και χαδάκια αρκετά. Σηκώθηκε ο κύριος, οπότε ξεκινάει μία από τις πιο απολαυστικές πίπες που με έχουν πάρει εδώ και καιρό. Χαλαρό πιπέτο, με ρυθμό, βαθιά μπουκώματα, σαλιώματα (όχι γλύψιμο στα αρχίδια) και κραυγές ηδονής από πλευράς της.
Την άφησα στο ρελαντί κανά δεκάλεπτο να ρουφάει και εγώ χάϊδευα το κωλάκι και το μουνάκι της (καθαρά και τα δύο).
Μετά αφού με είχε φτάσει στο αμήν από τη καύλα της λέω λάβε θέση, βάλε μου το κράνος και πέσε από κάτω.
Φοράει την καπότα με καυλιάρικο τρόπο, της κλειδώνω τις ποδάρες της στον ώμο μου και πυρ κατά ρυπάς.
Δεν θεώρησα καλή σκέψη να την παλέψω από πάνω μου (ένεκα των πολλών κυβικών που διαθέτει).
Την γυρνάω στα τέσσερα, την κουτοπώνω λίγο ακόμη και μετά της λέω ετοιμάσου για το τζατζίκι. Έρχεται ζεστό.
Την γυρνάω να με έχει φάτσα, βγάζω καπότα, ανεβαίνω από πάνω της, τον χτυπάω αλύπητα και τις τα δίνω στις βυζάρες της. Μπάμ και τέλος !
Μετά σαν καλός κύριος (που δεν είμαι) της προσφέρω μωρομάντιλο, σκουπίζεται, πλένει σχολαστικά τις βυζάρες της στο νιπτήρα, με φιλάει στο μάγουλο και next customer please !
Πάμε για τις επόμενες. Candy σου έρχομαι με τρέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2012
ολα ωραια αλλα το τζατζικι που κολλαει? σερβιρουν και σαντουιτσ στο δωματιο?
FP
Fanis Pefanis
11 Ιουνίου, 2012
ήταν τόσο πηχτό το σπέρμα που έμοιαζε με τζατζίκι, γι'αυτό και η αναφορά στη κριτική.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2