Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαν καλός μπουρδελιάρης πάντα έχω στο μυαλό μου τι περίπου θα κάνω,τη συγκεκριμένη όμως φορά με πίεζε λιγάκι κ ο χρόνος γιατί δούλευα την επομένη.Για το λόγο αυτό δεν περιπλανήθηκα στους οίκους της περιοχής μπας κ πετύχω κάτι καινούριο αλλά πήγα σε μία που είχα ήδη στα υπ’όψιν για δοκιμή…

Ο λόγος για τη Μόνικα.Εκ Ρωσίας ορμώμενη η εν λόγω κορασίς,μετρίου αναστήματος με πολύ όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου,ωραίο σώμα κ ξανθό χρώμα μαλλιών…

Για το λόγο που προανέφερα κατευθύνθηκα κατευθείαν στο συγκεκριμένο οίκο κ μετά χαράς αντίκρυσα στο σαλόνι αυτή την οποία είχα βάλει σαν στόχο.Δίνω το αντίτιμο κ κατευθύνομαι στο δωμάτιο.Κατόπιν ολιγόλεπτης αναμονής καταφτάνει η δεσποινίς.

Μου απευθύνει μια τυπική καλησπέρα κ αρχίζει να γδύνεται κ να ακουμπάει ένα ένα τα ρούχα της (ρομπάκι,εσώρουχα) στην καρέκλα που είναι τοποθετημένη πλησίον του κρεββατιού.

Έρχεται μετά το γδύσιμο κ αρχίζει κάποια πολύ υποτυπώδη προκαταρκτικά όπως φιλάκια στο στήθος κ αγκαλίτσες…Πολύ σύντομα βάζει το πλαστικό κ αρχίζει το τσιμπούκι το οποίο κυμάνθηκε σε πολύ καλά επίπεδα κατά τη γνώμη μου.Υγρή πίπα άλλοτε με ολοκληρωτική κατάποση κ άλλοτε με περιποίηση της κορυφής του πέους,κ χρήση του χεριού μόνο για στήριξη του πέους κ όχι για ύπουλη μαλακία με απώτερο σκοπό την πρόωρη εκσπερμάτιση όπως κάνουν άλλες ξεπέτες του χώρου…

Αφού είδε ότι επήλθε η επιθυμητή στύση ανεβαίνει με δική της πρωτοβουλία πάνω μου με φάτσα σε μένα…Πολύ καλή στάση σώματος κ δυνατός ρυθμός.Μετά από λίγο μου ζητάει να αλλάξουμε ξαπλώνοντας για ιεραποστολικό.Για ακόμα μια φορά πήρε πολύ καλή στάση κ ήταν δεκτική σε μικροπαραλλαγές (πόδια ψηλά,πόδια ανοιχτά) η συμμετοχή της όμως όπως κ πριν κ όπως σε όλη τη διάρκεια της συνουσίας ήταν σε επίπεδα Αλμπίνας (για όσους δεν τη θυμούνται εννοώ ανύπαρκτη).Συνεχίσαμε έτσι για λίγο κ στη συνέχεια της ζήτησα να γυρίσει στα 4.Κ πάλι η στάση που πήρε ήταν από τις καλύτερες που έχω δει,με καμία διάθεση να σε σπρώχνει πίσω ή να σε κλέβει σηκώνοντας ψηλά το σώμα της…Καμία αντίρρηση στο σφυροκόπημα,το αντίθετο.Οποτε ανέβαζα στροφές ακολουθούσε κ δεν σταματούσε αν δεν το έκανα εγώ…Επειδή είδε ότι καθυστερούμε αρκετά (χωρίς να μου κάνει το παραμικρό παράπονο βέβαια) γύρισε κ άρχισε πάλι να με πιπώνει…Κάπως έτσι ήρθε κ το τέλος πολύ σύντομα με εκείνη να μην με αφήνει κ να συνεχίζει ακόμα πιο παθιασμένα την πίπα όσο έβλεπε ότι έχυνα..Εκεί έμεινε μέχρι που ηρέμησα κ αφού με είχε στραγγίξει τελείως…

Αφού όλα είχαν τελειώσει,σηκώθηκε,ντύθηκε με χαιρέτησε κ έφυγε….

Συνοψίζοντας έχω να πω τα εξής…

Στα θετικά συμπεριλαμβάνω όσο κ αν σας φαίνεται περίεργο το γεγονός ότι η κοπέλλα ήταν προσεγμένη στην εμφάνισή της (βαμμένο πρόσωπο κ νύχια),ευγενική κ ντροπαλή (σε σημείο παρεξηγήσεως).Όσον αφορά τη συνουσία η κοπέλλα μου έδωσε την εντύπωση ότι ξέρει να γαμηθεί κ μάλιστα πάρα πολύ καλά,αλλά δεν έχει όρεξη.Το μόνο δηλαδή αρνητικό της βραδιάς ήταν η παντελής έλλειψη συμμετοχής εκ μέρους της…

Όποιος από εσάς δηλαδή δεν έχει πρόβλημα να γαμήσει μια αρκετά όμορφη κοπέλλα με πολύ καλές τοποθετήσεις αλλά με ανύπαρκτη συμμετοχή,ας σπεύσει…

Θα τη συνιστούσα όμως έστω για μια φορά σε όλους….

Υ.Γ. Ζητώ συγνώμη για το μακροσκελές της κριτικής αλλά την έγραψα στη δουλειά κ είχα όλο το χρόνο μπροστά μου να απεραντολογήσω μιας κ βάραγα μύγες από το πρωί….

Καλές γιορτές εύχομαι με υγεία κ ευτυχία σε εσάς κ τις οικογένειες σας.

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού