Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επισκεψη εγινε ξημερωματα κυριακης προς δευτερα στις 01.30 , η Αλιονα ειναι το γνωστο ψανθο μιλφ που δουλευει στη διδυμου ,ειναι κοντα στο 1,70 εχει σχετικα μεγαλα βυζια τσιμπουκλε χειλη(το 7 στην εμφανιση επειδη ελαβα στα υποψιν και την παραμετρο ηλικια ,ειναι πανω απο 45 σιγουρα...),ηρθε στο δωματιο και αρχισε να με φιλαει και να με τριβει σε ολο το κορμι ,ενω για λιγο μου εκανε και ισπανικο ,την γυρισα σε σταση 69 οχι για να την γλείψω αλλα για να παιξω με το μουνακι της και την κωλοτρυπίδα της ,η πιπα της εινα πολυ καλη και βαθια ενω γλύφει και αρχιδια ,θελω να πω οτι εκανε προσπαθεια να μου γλείψει την κωλοτρυπίδα μου(ενανε δυο τρια περασματα με την γλωσσα της)περασμα προφυλακτικου και κατευθείαν στήσιμο στα τέσσερα οπου η αληθεια ειναι οτι περνει μια καπως αβολη σταση σωματος , κανα 5λεπτο σε αυτη την σταση και της ειπα να τον παρει στο στομα γιατι δεν βλεπω να τελειωνω , γυάλισε στην κυριολεξια το ματι της....αρχισε να γλύφει με απιστευτη μανια τον πουτσο μου πολυ γρηγορα και χωρις να χρησιμοποιεί καθολου χερια ,ενω οταν τα πρωτα μου υγρα ελευθερώθηκαν στο στομα της συνεχισε να γλυφει με ακομα ποιο μανιασμενα ενω εγω εβαζα δαχτυλο και στο μουνι της και στο κωλο της , με στράγγιξε στην κυριολεξία....μου εκανε εντυπωση οτι τα χυσια δεν τα εφτυσε στον νιπτήρα αλλα σε χαρι υγειας .....εκλεισε καλα η βραδιά....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.400
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2011
"μου εκανε εντυπωση οτι τα χυσια δεν τα εφτυσε στον νιπτήρα αλλα σε χαρι υγειας"

Τα μαζεύει τύπε... κρατάει πρακτικά για την εφορία...
Π
Πύρκαυλος
19 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χα χα αντι για φοροκαρτα...θα εχει ψωλοχυσοκαρτα.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2