Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη ελαβε χωρα ξημερωματα κυριακης προς δευτέρα στις 00.50 ,την μονικα την εχω ξαναδει αλλα λογο του οτι ειμαι "εθισμενος" στα ακα και στον κωλο ,βλεποντας μια ομολογουμένως ομοργη κοπελα δεν αποφασιζω να περασω , σημερα μιας που και παλι ειχε ανακυκλωση τον ίδιον συνεχεια κοριτσιών αποφασισα να περασω , θελω να πω οτι οσες φορες την εχω δει φοραει τα ιδια εσωρουχα (λες να εχει πολλα ιδια σετ όπως ο αινσταιν για να μην χανει χρονο στο τι θα φορεσειΧμμμ;)ειναι ξανθοκαστανη με υψος κοντα στο 1.68 κανονικο σωμα με ωραιο κωλο και ποδια αλλα μεσαιου μεγεθους στηθος και αρκετα ομορφο προσωπάκι ,ελληνικα μιλαει αρκετα ωστε να μπορει να συνεννοείται ,απο προκαταρκτικα τιποτα εκτος και αν το χαμογελο και η ευχαριστη διαθεση θεωρούνται προκαταρκτικα Χαμόγελο,ανεβηκε απο πανω μου και μου τον επαιξε λιγο μεχρι να σηκωθει και να ειναι ετοιμος για να περαστεί το προφυλακτικο ,η πιπα της ειναι μετρια προς καλη με αυξομειώσεις στο ρυθμο γλειψίματος , χερι χρησιμοποιεί μονο ως υποβοήθηση στο τσιμπουκι και οχι με σκοπο να σε τελειωσει με μαλακια(τακτικη που χρησιμοποιούν πολλες κοπελες στα όμορα σπιτακια),περασμα προφυλακτικου και πρωτη σταση με αυτη απο πανω οπου προσπαθει και δινει ρυθμο , δαχτυλο δεν δέχεται,μετα την εστησα στα τέσσερα οπου αφου της έγλειψα για κανα 2λεπτο το μουνακι της την γάμησα πισοκωλητα οπου και τελειωσα , σηκώθηκε
έπλυνε τα χερια της και το μουνακι της , φορεσε τα εσωρουχα της χωρις να διχνει να βιάζεται να αποχωρήσει απο το δωματιο με καληνύχτισε με βοηθησε να φορεσω το μπουφαν μου και βγηκαμε μαζι απο το δωματιο ,ωραια κοπελα δεν τα κλαις τα λεφτα σου ,απλα λογο του οτι δεν κανει εξτρα δεν θα ξανατιμηθει ....12 λεπτα 20 ευρω ,θελω να πω οτι κανει και παρτουζα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.116
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2011
Φίλε όλως τυχαίως ήμασταν στο ίδιο ρδέλο με ελάχιστη διαφορά ώρας...
review reaction 1 n.smirni76
21 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κριμα να μην σε ξερω εμφανησιακα να καναμε μαζι την βολτα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2