Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εντάξει, δεν αγάπησα όπως λέω στον τίτλο, ίσως ο ενθουσιασμός μου να οφείλεται στο ότι η Τζένη το Γυφτάκι είχε δεχθεί όχι τόσο καλές κριτικές, κάτι που ήρθε σε αντιδιαστολή με αυτό που βίωσα εγώ. Άφιξη στο Μετάξι κατά τις 12.30 μετά τα μεσάνυχτα, με βροχή, αρκετούς συναγωνιστές και πάρκινγκ στη Μ.Αλεξάνδρου. Αφού μπήκα σε 7-8 σπιτάκια χωρίς να συναντήσω κάτι που να μου τραβήξει την προσοχή, μπήκα και σε αυτό. Μάλλον κοντούλα, με μακριά μαύρα μαλλιά, αδύνατη, ωραίο πρόσωπο και βυζάρες ατελείωτες Γλώσσα. Του γούστου μου ακριβώς. Αν συνυπολογίσετε ότι έχω και μια έφεση στην τσιγγάνικη φυλή, αντιλαμβάνεστε την ταχύτητα με την οποία έβγαλα το δεκάρικο Χαμόγελο. Με 15 η τσατσά ανακοίνωσε πρωκτικό συν 69, αλλά αν ήθελα κάτι από αυτά, θα έδινα κατευθείαν στην κοπέλα το επιπλέον 5ευρο στο δωμάτιο. Ενώ ήμουν ξαπλωμένος και ξυνόμουν, σκέφτηκα ότι ίσως αυτή να είναι η περιβόητη Τζένη το Γυφτάκι Χμμμ;. Με το που μπήκε, και αφού της είπα ότι είναι πολύ όμορφη, τη ρώτησα πώς τη λένε και μου απάντησε "Τζένη" (το Γυφτάκι, πρόσθεσα από μέσα μου). Πίπα έτσι κι έτσι, χωρίς μέχρι εκείνη τη στιγμή να έχω πιάσει το στήθος της Λύπη. Σταματάει, να τα φιλήσω λίγο, της λέω, εννοώντας τα βυζιά της. Όχι, απαντά, μόνο να πιάσεις. Μάγκες μου, έχει κάτι ρώγες, μαύρες τσιγγάνικες, τούμπανο. Και τότε μου λέει "μου κάνεις λίγο μασάζ"; Εμμμμ Ξάπλωσε λοιπόν μπρούμητα, και άρχισα να της κάνω μασάζ. Ήταν κουρασμένο το έρμο. Παρεμπιπτόντως, για όσους γνωρίζουν, είναι από Βουλγαρία, Σόφια (ακούς Άλαν, μεγάλε διδάσκαλε;). Σε κάποια φάση μου λέει, μήπως κουράστηκες; Όχι, λέω, αλλά αν αρχίσει να χτυπάει την πόρτα η τσατσά; Καλά, ξαναλέει, έλα να κάνουμε σεξ και μου ξανακάνεις μετά, αν έχουμε χρόνο. Το κάναμε λίγο στα πλάγια, για να πιάνω τις βυζάρες της, και μετά της ζήτησα να μου τον παίξει και να τελειώσω Χαμόγελο. Τελειώνοντας, μου λέει κάτσε να σου κάνω εγώ μασάζ τώρα. Ξάπλωσα, άρχισε να μου κάνει ένα όχι άσχημο μασαζάκι, έως ότου χτύπησε την πόρτα η τσατσά, και αποχαιρετηθήκαμε, υποσχόμενος ότι θα την ξανάβλεπα. Έτσι, ατενίζω τη νέα εβδομάδα με τσιγγάνικους οιωνούς. Κουλ

ΥΓ. Στα μείον: φοράει μπότες πάνω από το γόνατο, τις οποίες δεν βγάζει, με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να δούμε πατουσάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2011
Ξέχασες την έρμη τη Λαβινια.............

Ντροπή ρε!
19 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χεχεχε... Δεν την ξέχασα αγαπητέ, απλώς έχω μεγάλη καρδιά!
22 Δεκεμβρίου, 2011
Δε σου ζήτησε έξτρα φράγκα για ακάποτα τσιμπούκια και γαμίσια κλπ; Το συνιθίζει αυτό να το προτίνει
22 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από τη δεύτερη φορά μάλλον τύπε Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
24 Δεκεμβρίου, 2011
Όχι, δε μου ζήτησε. Κάνει και τέτοια; Θα τη χωρίσω την τσούλα!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5