Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβάζοντας αρκετά καλά σχόλια για την εν λόγω κορασίδα, αποφάσισα να την επισκεφτώ σήμερα.
Μόλις είχε γίνει η αλλαγή, κατα τις 19.15 και βγαίνει η τσατσά.
Με ρωτάει εάν την ξέρω την κοπέλα από το internet, γιατί είναι αστέρι και έχει μόλις τρεις εβδομάδες και έχει κάνει πάταγο.
Της πλέκει το εγκώμιο και άλλο και τονίζει ότι μέσα η κοπέλα δεν βιάζεται και τα συναφή.
Τέλος πάντων αποφασίζω και μπαίνω με το πρόγραμμα των 40,00ευρώ, υποτίθεται για πιο χαλαρές καταστάσεις.
Το δωμάτιο βρωμίλικο αλλά λέω δε βαριέσαι, ένα πούτσο θα ρίξουμε, δεν θα κοιμηθούμε και εδώ.
Έρχεται η Έμμα, συστηνόμαστε, πέφτουμε στο κρεβάτι, προκαταρκτικά μηδέν.
Με ψιλοχαϊδεύει, και μόλις σηκώνεται το εργαλείο πέρασμα καπότας αλλά κάλτσα στυλ.
Πιπούλα ικανοποιητική, με γλύψιμο και δάγκωμα στα αρχίδια.
Μετά ανεβαίνει από επάνω, καλή αίσθηση από το γατάκι της, αλλά δεν με καύλωνε ιδιαίτερα.
Τη βάζω από κάτω και εκεί που αρχίζει κάτι να γίνεται, με κραυγούλες από πλευράς της, με λέει να κάνουμε πισωκολλητό διότι "you must finish in a while".
Kαι τί είναι ο πούτσος μου, της λέω, χρονοδιακόπτης για να οπλίσει όποτε θες εσύ ?
Εκεί ξενέρωσα, συνέχισα όμως για να μην πάει χαμένο το 40άρι, την κάρφωσα στα τέσσερα και τέλος.
Άλλα λέει η θειά έξω και άλλα πράττει η κοπέλα μέσα.
Συνολικός χρόνος 10λεπτά.
Άκυρο από εμένα στο γκομενάκι που το παίζει και φίρμα.
Τί να πουν η Αφρούλα και η Έφη τότε που αφιερώνουν χρόνο στον πελάτη με τα ίδια λεφτά!
Βέβαια γούστα είναι αυτά, αλλά σε μένα δεν ταίριαξε η χημεία με την κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Έμμα
Υπηρεσίες
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2011
Εγω τυπε μπηκα γυρω στις 10 παρα, παροτι η γκομενα δε μου γυαλισε και τοσο, 7αρι επιεικως για μενα, αλλα μεσα εκανα ενα απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου με ιεροδουλη. Λυσασμενο και αγριο σεξ μιλαμε! Χρονος σχεδον 10-12 λεπτα γιατι δε μπορεσα να κρατηθω περισσοτερο! Και πολυ στενο μουνι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1