Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χριστίνα (όχι η μιλφ ξανθιά Χριστίνα η φόλα που δουλεύει απογεύματα απο Αλκιβιάδου 16Β παλιότερα) είναι μία καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους,λεπτή με όμορφο κάπως τραχύ προσωπάκι.Ηλικιακά είναι γύρω στα 26-28. Μιας και είναι καινούρια και μου άρεσε και λόγώ προγράμματος είπα να την προσθέσω στην ερωτική μου ατζέντα.Δεν το μετάνιωσα!! Μέσα στο δωμάτιο είναι αρκετα ευγενική,φιλική και ζεστή και προσπαθεί για να περάσεις καλά αν και είναι λίγο άπειρη ακόμα καθότι καινούρια στην δουλειά.Αφού έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις την έφερα κοντά στην αγκαλιά μου και γονατιστά άρχισά να την γλύφω στα βυζάκια της και στο λαιμουδάκι της και αυτή ανταπέδιδε!! Για πότε αρχίσαμε και τα γλωσσόφιλα ομολογώ πως δεν το κατάλαβα!!
Στην συνέχεια ξάπλωσα και αφού μέ έγλυφε στο σώμα μου την έστησα στο πλάι για να χουφτώνω το γατάκι της.Άρχισε το τσιμπούκι της με την παράκληση να μην χύσω στο στόμα της μιας και η ευγενική κυρία που είναι υπηρεσία μου είπε οτι δεν κάνει αυτό το πρόγραμμα η κοπέλα.Αφου την διαβεβαίωσα οτι δεν έχω τέτοια πρόθεση απόλαυσα το γυμνό της τσιμπούκι πιο ελεύθερα.Το τσιμπούκι της ήταν μηχανικό και χρησιμοποιούσε και το χέρι της.Αποφάσισα να κρατήσω εγώ με το χέρι μου το μόριο μου και να την καθοδηγώ εγώ στο ρούφηγμα.Το τσιμπούκι της σαφώς και βελτιώθηκε.Την δικαιολογώ καθότι καινούρια και ακόμα δεν ξέρει πως γουστάρει το τσιμπούκι ο πελάτης.Περιποιήθηκε χωρίς αντιρρήσεις και τα αρχίδια.Την τοποθετώ κλασσικά στην συνέχεια σε στάση 69 όπου και έγλυφα χωρίς σταματημό και αυτή έκανε το ίδιο και ανα διαστήματα έγλυφε και τα αρχίδια μου.Η πίσω τρυπούλα της ακόμα είναι μικρούλα και όχι πολύ δουλεμένη και γλύφωντας την της μπενοέβγαζα και τον δείκτη του χεριου μου στο κωλαράκι της.Η συνέχεια του αγώνα μας βρήκε με αυτήν πάνω μου να κουνιέται και εγώ την τράβηξα πιο κοντά μου όπου και την φίλαγα.Αυτή με έγλειφε επίσης στον λαιμό μου κάτι που με ερέθιζε απίστευτα.Την έστησα για πισοκωλητό οπού της είπα για κωλαράκι και μου είπε οτι πονάει.Έκάνα μία προσπάθεια και είχε ανεβάσει ψηλά την λεκάνη της για να μην μπαίνει καλά καθότι πονούσε.Μιας και την λυπήθηκα καθότι είναι αρκετά καλό κορίτσι και όχι αρκετά δουλεμένη απο πίσω δεν ήθελα να την δυσκολέψω.Εξάλλου σε όλα τα άλλα ήταν καλή και δεν είμαι και αρκετά φανατικός κωλάκιας όπως άλλοι.Την έστησα ιεραποστολικά και την γάμησα κανονικά απο το μουνάκι της.Με έφερε αρκετά κοντά της, τα κορμιά μας ήταν ενωμένα και ενώ της έκανα τρυφερό έρωτα φιλιόμασταν παράφορα.Στο τέλος την γαμούσα γονατιστός και της χάιδευα το μουνάκι της.Άφού έβγαλα καπότα ξάπλωσα και της είπα να με γλύψει για να τελειώσω,αυτή άρχισε να με τσιμπουκώνει γρήγορα και με χέρι.Πιστεύω οτι δεν θα είχε πρόβλημα να τελειώσω και στο στόμα της γιατί με τσιμπούκωνε κανονικά.Μπορεί και να με συμπάθησε γιατί δεν την πολυταλαιπώρησα για πρωκτικό.Αποφάσισα οτι ο καλύτερος τρόπος για να τελιώσω μιας και στο τσιμπούκι δεν το πολυείχε θα ήταν να με γλύψει στα αρχίδια.Άρχισε και με έγλυφε και με ρουφούσε στα αρχίδια μου και στους μηρούς μου μέχρι που με κατάφερε και με έφερε σε οργασμό.Μου πρόσφερε χαρτί να σκουπιστώ , είπαμε μερικές κουβεντούλες όσο ντυνόταν, την ευχαρίστησα την φίλησα και ανανέωσα το ραντεβού μας. Θα την ξαναπάρω σίγουρα μιας και η συγκεκριμένη κοπέλα απότι προς το παρόν φένεται σέβεται τα λεφτά του πελάτη.
Προτείνω ανεπιφύλακτα να την δοκιμάσετε και εσείς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2011
ρε παιδιά έλεος..γλείφετε μουνί στην φυλης?? χαρά στο κουράγιο σας..
18 Δεκεμβρίου, 2011
όχι μόνο το μουνί, αυτός της έγλειψε και τη σουφρα... παράνοια...
18 Δεκεμβρίου, 2011
Δεν είστε υποχρεωμένοι να το κάνετε και εσείς παιδιά! Εσείς όταν γαμάτε πουτάνες μην γλύφετε και μην πιάνετε καθόλου αν φοβάστε!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3