Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
σαν δημοσιος υπαλληλος που περιμενει να σχολασει......καπως ετσι με αντιμετωπισε.......και ημουν και ο πρωτος πελατης της....καμια σχεση η συμπεριφορα της με αναλογες της περιοχης!!επι του θεματος!!!πιπα χωρις προφυλακτικο καλη και με παιχνιδακια με το πιρσινγκ!μεεα την εβαλα απο πανω........χαλια μαυρα!!ειχε και κλειστα τα ματια(λες να ειμαι ο κουασιμοδος??)μετα στα 4 πρωκτικο αφου μου ζητησε να τον βαλω σιγα σιγα.....και τελειωσα ετσι!!τιποτα ιδιαιτερο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2011
Και εγώ ίδιες εντυπωσεις ειχα μαζι της, αν και δεν αξιζε επιπλέον και επειδη ειναι πολλα κυβικα για μενα.
17 Δεκεμβρίου, 2011
χαλια μαυρα...
17 Δεκεμβρίου, 2011
Είναι κοπέλα που δεν παίρνει καθόλου πρωτοβουλίες αλλά είναι δεκτική σε όλα. Οπότε αν είσαι από αυτούς που γουστάρουν να έχουν το πάνω χέρι περνάς καλά.
Π
Πύρκαυλος
17 Δεκεμβρίου, 2011
Αρχίδια δεκτική ειναι...
Πολυ ξενερωτη, στο 5αλεπτο σου μεταδιδει αγχος να τελειώσεις και στο λεει κιολας.
17 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είχα καμιά τέτοια εμπειρία. Ίσα, ίσα που στο συγκεκριμένο σπίτι δείχνουν ανοχή στο χρόνο.
Π
Πύρκαυλος
17 Δεκεμβρίου, 2011
εγώ μια φορά την "πήρα" στο τελείωμα της βάρδιας της κ κόντεψα να κοιμηθώ εκεί μέσα ... Από τις πίο δυσάρεστες εμπειρίες ever ..
20 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νομιζω σου δειχνει οτι κανει αγγαρεια αυτο ειναι το μεγαλυτερο ξενερωμα!!!εχει μια ξυνιλα ζωγραφισμενη στα προσωπο της!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7