Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνηστες συγνωμη για την καθηστερηση της κριτικης μου ηταν τριτη 5 του μηνα ξημερωνε του Αγ.Νικολαου φευγω απο χαλκιδα και κατεβαινω αθηνα για ποτακι να γιορτασω με τα ξαδερφια μου πριν παω να τους βρω ειπα να περασω απο το μεταξουργειο για καταθεση στο μπαμ ερχετε η κοπελα ονοματι κρινα μακρυ μαλλι με τα πιασηματακια της γυρω στα 25 βασικο προγραμμα 15Ε ειχα καποιους ενδιασμους αλλα λογο βιασυνης περασα δεν θα μπορουσα να την φανταστω τοσο καλη στο δωματιο πολυ καλα πρωκατακτικα φιλια χαδια σε ολο το κορμι απιστευτη πιπα χωρις χερια και πολυ καλο σεξ την προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους μου ειπε οτι τις περισοτερες μερες δουλευει κεραμικου 13 οσο για τον τιτλο που λεω πως μου βγηκε ξυνο ηταν το μετα που εφηγα μου ειχαν σπασει το παραθυρο του αυτοκινητου και επεσε ψηρισμα τα τσογλανια γιαυτο προσοχη αδερφια γιατι ειδα πολλα γυαλια τριγυρω ειχαν σπασει αρκετα αυτοκινητα...Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Κρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2011
κριμα βρε φιλε σου βγηκε ξυνο το γαμησι.τι ωρα πηγες;
15 Δεκεμβρίου, 2011
Δε λες πάλι καλά που δεν πέτυχες τον τσόγλανο επί τω έργω...να σου γυαλίσει το μάτι και να γίνει μανούρα.
15 Δεκεμβρίου, 2011
Ρε παιδια, τι ειναι κι αυτο το πραγμα....!
Μου εχουν ανοιξει το αμαξι 4 φορες μεσα σε ενα χρονο
Προσοχή. Μην αφηνετε τιποτα μεσα
Εμενα να φανταστειτε μου εχουν κλεψει μεχρι και γυαλια μυωπιας (καθως και ηλίου με μυωπια...)
ΓΤΠ ειναι τα πρεζακια
16 Δεκεμβρίου, 2011
Μια απο τα ιδια ειχα παθει παιδια,,,και ειναι ο μοναδικος λογος που αποφευγω να πηγαινω με το αμαξι βραδυνες ωρες...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4