Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Αλεξία είναι ένα ακόμη Ρουμανάκι που δουλεύει στο Βαρδάρι. Ηλικία 25-30. Φάτσα μέτρια, ξανθό καλλίγραμμο με κωλαράκι καταπληκτικό βυζάκι αληθινό όχι μικρό. Συνολικά καλούτσικο...
Η εμπειρία μου λέει ότι τα μέτρια σε εμφάνιση είναι πιο περιποιητικά και το ρίσκαρα καταθέτοντας 50 για 69... εκτιμώντας κατά βάθος το απίστευτο κωλαράκι της κατά το σαλονάρισμα και την τσατσά που την πούλαγε χωρίς να είναι πιεστική...
Περίμενα να τελειώσει με τον προηγούμενο περίπου 20 λεπτά.
Κάθισε στο κομοδίνο προτού ξεντυθεί και με σοβαρό και προβληματισμένο ύφος μου λέει...
-Επειδή άκουσα την κουβέντα σου με την τσατσά ότι είσαι πελάτης της Νικόλ, και για να μήν έχουμε καμία παρεξήγηση, εγώ γυμνό δεν κάνω...
Το θεώρησα τίμιο εκ μέρους της και την ενημέρωσα ότι δεν υπήρχε πρόβλημα.
Η κοπέλα είναι αρκετά επικοινωνιακή. Κάνει κουβεντούλα αβίαστα και μιλάει άψογα Ελληνικά. Προκαταρτικά δεν κάνει αλλά ούτε και καμιά αξιόλογη πίπα.
Από την άλλη, δέχεται ψιλοάγριο γλείψιμο, δαχτυλάκι στην εμπρός τρυπούλα και μαλάξεις στα βυζάκια της, αδιαμαρτύρητα. Πίσω τρυπούλα, δεν παίζει ούτε για δάχτυλο…
Πρώτη στάση αυτή από πάνω μου, με γρήγορα ανεβοκατεβάσματα αλλά όταν της το ζήτησα, κάθισε βαθειά κου κουνήθηκε αργά εμπρός πίσω... για αρκετή ώρα καθώς εγώ έπαιζα με τα βυζάκια της και αυτή κοιτούσε το κάδρο πάνω από το κεφαλάρι…
Αλλάξαμε στάση μ εμένα όρθιο δίπλα στο κρεβάτι με το ελεεινό στρώμα των 32 ελατηρίων (τόσα μέτρησε η πλάτη μου) και αυτή στα τέσσερα μπροστά μου. Στη στάση αυτή το κωλαράκι της σε συνδυασμό με την λεπτή της μέση είναι το κάτι άλλο. Τη σφυροκόπησα άγρια για κανα πεντάλεπτο και αυτή για πρώτη φορά συμμετείχε με αληθοφανή βογγητά.
Μετά την κατάθεση, είπαμε κανα δυό χαζοκουβέντες, με ευχαρίστησε και αποχώρησε γιατί περίμενε επόμενος…
Συμπέρασμα. Ούτε κρύο ούτε ζέστη. Τίποτα το ιδιαίτερο. Θα το έλεγα ξεπέτα αλλά κράτησε πάνω από 20 λεπτά, αβίαστα… Κάνει καλά την δουλειά της αλλά δεν έχει το πουτανέ ούτε το gfe… Έφυγα ευχαριστημένος αλλά δεν μου έδωσε κάτι που να με κάνει να θέλω να ξαναπάω….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Υπηρεσίες
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού