Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καταρχην η επισκεψη στο εν λογω οικημα εγινε την προηγουμενη πεμπτη κατα τις δυο τα ξημερωματα ελειπα αρκετο καιρο απο το σπορ λογω υποχρεωσεων κτλ οποτε ειπα να κατεβω μια βολτα με την μηχανη μετα απο μια ολικη αναδομηση-ανακατασκευη που της εκανα στον κινητηρα και επι της ευκαιριας να ριξω και κανα πουτσο βασικα ελεγα να γραψω και καμια κριτικηΓλώσσα αφου περασα μια γρηγορη απο φυλης και περιξ ο δρομος με εβγαλε στη ρεμουνδου οπου ειχε δυο μπουρδελακια ανοιχτα εκεινη την ωρα αφου μπηκα πρωτα σε αυτο μου παρουσιαστηκε η μαρια μονη της και μου ειπε το προγραμμα ολα οκ στην αρχη μου φανηκε για νανος μεσα στο ημιφως αλλα οταν την ειδα καλυτερα διεκρινα ενα ζευγαρι γαλανα ματακια τα οποια με εκαναν να την βαλω στα υποψη στο καπακι πεταχτηκα και στο διπλανο και αφου δεν εντυπωσιαστικα απο την κοπελα επεστρεψα στη μαρια δινω το εικοσαρικο και περναω στο δωματιο επειτα απο την καθοδηγηση της τσατσας η μαρια δεν αργησε να ερθει πανω λοιπον που ειχα βγαλει τα ρουχα μου μπαινει με βλεπει ερχεται κοντα μου και αρχισαμε το χαμουρεμα με ρωτησε αν η αλλη κοπελα διπλα ηταν ομορφη της και της απαντησα οχι σαν αυτη ετσι οπως την ειχα στο πλαι μαζι με τις κοκκινες γοβες που φορουσε μπορω να πω οτι δεν ηταν πανω απο 1.55 σε υψος μιλαμε για πολυ πετιτ τυπισσα με μικροκαμωμενο σωματοτυπο και αναλογιες μικρο βυζακι και ολα τα υπολοιπα υποτυπωδη ηταν δηλαδη οτι ακριβως αποφευγω συνηθωςΝτροπή ο λογος που ηθελα να παω μαζι της ηταν για να κανω και γω μια αλλαγη εστω και για μια φορα.Και βεβαια αυτα τα θεσπεσια γαλανα ματακια της.Καθως λοιπον συνεχισαμε ετσι αρχισε να με φιλαει παντου και να ανασηκωνεται λιγο για να μου ριχνει και κανενα γλωσσοφιλο που και πουΜεγάλο χαμόγελο ωραια αισθηση με αυτη να μου χαμογελα αρχισα να καυλωνω σιγα σιγα και να της χουφτωνω δυνατα τον κωλο της καπου εκει μου κανει με σπαστα ελληνικα "αγορια πολυ σεξυ εδω στην ελλαδα"Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο το γελιο ηρθε φυσικα για να την οδηγησω στο κρεββατι καθιστη αυτη και εγω στο ορθιο με ρωτησε αν ηθελα πιπα με η χωρις και απαντησα "ετσι οπως ειναι" αρχισε να μου τον γλυφει σιγα σιγα και αισθησιακα ωσπου σκληρυνε αρκετα μπορω να πω ειχα ερεθιστει πολυ ετσι οπως με κοιταζε και με ρουφουσε ταυτοχρονα στα θετικα ηταν το γεγονος οτι δεν βιαζοταν καθολου και μου εδινε την εντυπωση οτι μπορουσαμε να κατσουμε και μιση ωρα μεσα δεν το ειχα ξανασυναντησει πουθενα αυτο σχετικα καλο τσιμπουκι χωρις ομως να εχει και καμια ιδιαιτερη τεχνικη η ιδια μου παραδεχτηκε οτι τον ειχα μεγαλο και χοντρο καθως μου τον επαιζε "ποπο παναγγια μου τι ειναι αυτο"Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο εγω δεν εδωσα και ιδιαιτερη σημασια και της ειπα να ερθει απο πανω μου να κατσει και να την βλεπω καθως θα με ιππευει παει να περασει καποτα και τι κανει η γκομενα ρε παιδια? βαζοντας το προφυλακτικο στο πουτσοκεφαλο δε χωρουσε με τιποτα να μπειΧμμμ;Χμμμ;το τραβαει λοιπον δυνατα και με τα δυο της χερια ωστε να μη βρισκει στη βαλανοΝτροπήΝτροπή αρχισε να γελαει και πρωτη φορα μου απεσπασε την προσοχη ο τροπος που το εκανε μην μποροντας να πιστεψει πως το πλαστικο σφηνωσε στην αρχηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοτης λεω ελα απο πανω υπακουωντας με πηγε να κατσει στο καβλι μου και ο πουτσος βρηκε στην κυριολεξια στο μουνι της!!Χμμμ;Χμμμ; τη ρωταω "τι εγινε" μου λεει "σπρωχνω να μπει και δεν μπαινει" το κανει μια δυο τιποτα της λεω γλυψε με να τελειωσω ετσι δεν ηξερα τι να κανω εκεινη την ωρα καθολου και αισθανομουν μεγαλη αμηχανια δειχνοντας ομως ολη την καλη της διαθεση τελικα ξαναερχεται απο πανω μου και αφου ζοριστηκε παλι τελικα καταφερε και το περασε μου λεει "σου αρεσει ετσι ε" "εννοειται" της κανω "μη σταματας τωρα" χοροπηδουσε δυνατα και σταθερα χορευοντας στο πουτσο μου με τροπο που μονο αυτη ηξερε για να με τελειωσει ετσι επειδη της ειπα να μην αλλαξουμε σταση ηταν πολυ απολαυστικο οσο κρατησε ωσπου τα αφησα ολα μεσα της κανει να βγει και παλι καταλαβα οτι μαγγωσε για λιγο στην εξοδο οσο ημουν ακομα καυλωμενος τελος παντων αφου πλυθηκε με καληνυχτισε και μου ειπε να παω να τον ξεκουρασω λιγο γιατι τον κουρασα και καλαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο το δωματιο ηταν αρκετα καθαρο εμεινα περιπου ενα τεταρτο και το μουνι της ηταν απο τα πιο σφιχτα που εχω πετυχει στο παρκινγκ βαζω δεκα με τονο φυσικα λογω μηχανης τα συμπερασματα δικα σας εγω απλα κατεθεσα την εμπειρια μου μαζι τηςΣπασίκλαςΣπασίκλας καλα να περνατε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2011
Καμιά φορά στον κώλο μπαίνει πιο εύκολα τύπε.
Π
Πύρκαυλος
15 Δεκεμβρίου, 2011
χαιρετω το μεγαλο κωλοκυνηγο του σαιτ τυπε που να ξερε ο κωλος τους οτι καμια φορα το μουνι ειναι πιο σφιχτο και απο την πισω τρυπα θα ζηλευε η χαρη του να σαι σιγουρος
16 Δεκεμβρίου, 2011
ΣΙΓΑ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ , θα μας βγαλεις κανα ματι με το εργαλειο σου
18 Φεβρουαρίου, 2012
τα ιδια ειπε και σε μενα......οοοο μεγκαλο καρυ.....τερασντιοΓλώσσα.....αλλα το χωρεσε.....τωρα πως δε μπηκε το δικο σου.....Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4