Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν θα κανω περιγραφη του σωματος της Σακιρα μιας και ειναι γνωστο.Η επισκεψη ηταν περιπου στις 18,00,παρουσιαστηκε στο σαλονι και αφου πιαστηκε απο τον σωληνα,τεντωσε τον ωραιο κωλο της προς το μερος μου!Βεβαια την ειχα ξαναδη στο υπογειο του Φυλης 74 και ειχα αποφασιση καποια στιγμη αν την πετυχω να την δοκιμασω.Δεν μιλαη ελληνικα,λιγα αγγλικα,και πορτογαλεζικαΜεγάλο χαμόγελο.Δινω το εισιτηριο και εισερχομαι στον αγωνιστικο χωρο!Πρωτου προλαβω να βγαλω τα ρουχα μου τελειως,ηρθε και τριβωταν επανω μου,ειχα μεινη με το σλιπ και συνεχισε να τριβη την κωλαρα της σε ρυθμο σαμπα πανω στο καβλι μου!Αποτελεσμα ηταν να μου σηκωθη πληρως,και τοτε καθησα στο κρεβατι!Αυτη αμεσως μου εβαλε προφυλακτικοΘυμός και αρχισε μια αεροπιπα,επειδη δεν ηθελα να χαλαστω την εβαλα απο επανω,περιμενωντας ενα καλο κουνημα,παπαρια,κουνιωταν αργα με αποτελεσμα ναΘυμός,τοτε την χουφτωσα και αρχισα να της των δινω δυνατα,μετα την γυρισα στα τεσσερα οπου την σφυροκοπησα,και με θεα την κωλαρα της εχυσα!Η κοπελα δειχνη τασι τεμπελιας και δεν τιμαη τα χρηματα μας στο επακρο,δεν προκειτε να ξαναπαω!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού