Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατάθεση μετά τις 21,00 Σάββατο 10/12/2011 !

Όταν με είδε η τσατσα χάρηκε στην αρχή και με είπε δεν είχαν κόσμο το Σαββάτο ήμουν ο 3ος πελάτης όλη μέρα ούτε το κάτω {Κηφισίας 14} δεν είχε δουλειά η Ραφαέλα! Με ρώτησε που είναι ο κόσμος ? Ξέρω εγώ την απάντησα μάλλον στην Ονειροπολη Θάνε ή νο μανι {κρίση} !
Η Νατάσσα όπως πάντα με καλοδέχτηκε με την θερμή υποδοχή της.

Δεν περίμενα καθόλου , έδωσα τα 30 ευρωπουλα και μπήκα στο δωμάτιο.
Στο κρεβάτι καλά με περιποιήθηκε η Νατάσα όπως πάντα με τα προκαταρτικά της.
Με γλύψε τις μπάλες και καλή πίπα όπως πάντα δίχως καπότα. Μετά το γυρίσαμε στο 69 και όλες τις στάσεις .
Έπειτα με άφησε να την γαμησω το κωλαρακι της. Το γαμησα 3-4 λεπτά μέχρι εκεί ήταν .Money MouthΑκούμε χτυπά η πόρτα φωνάζει κόσμος στο σαλόνι η τσατσα . Καλά τελειώνουμε είπε η Νατάσα την κοιτάζω αγχώθηκε με λέει γύρνα ξάπλα με βγάζει την καπότα και με λέει συγγνώμη και προσπαθεί να χύσω να καταπιεί τα χυσια μου .
Έλα μου ντε που ξανά χτυπά η πόρτα , πάνω στο καλύτερο . Δεν μπόρεσε να κάνει διαφορετικά αφού ακούγαμε και κουδούνι της εξώπορτας συνέχεια. Σταμάτησε πάνω στο καλύτερο.Money MouthΛύπη
Με λέει περίμενε .Θα ξανάρθω. Θα πάω στο διπλανό δωμάτιο .Λύπη
ΕΕ τα πήρα τότε στο κρανίο όχι για την Νατάσσα αλλά για την τσατσα. Ντύνομαι βγαίνω βλέπω το διπλανό δωμάτιο ήταν πιασμένο. Έξω στο σαλόνι ούτε μύγα δεν είχε.
Την αποχαιρέτησα κρύα της τσατσας και έφυγα ήθελα να τις πω πολλά ….
Μαύρο την ρίχνω ούτε +1 τις αξίζει της τσατσας για την απρεπή συμπεριφορά της. Χτυπούσε την πόρτα για να τελειώσουμε , χτυπούσε το κουδούνι της εξώπορτας ...! Άγχωσε την Νατάσσα κι μένα με την συμπεριφορά της. Μας έκοψε το γαμησι στην μέση , πάνω στο καλύτερο.

Την Νατάσα θέλω να την ξανατιμησω αλλά άμα είναι η ίδια η τσατσα δεν πρόκειται να την πάρω .
Νατάσα Ραντεβού στο μέλλον …

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2011
Επρεπε να την ριξεις ενα μπινελικη την κωλ.γρια.Στο Βολο ηταν μια τετοια και την εδωσαν δρομο γιατι εδιωχνε τους πελατες.Να τα γραφετε αυτα εδω μεσα για να φευγουν αυτες που χαλανε την πιατσα!!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1