Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελενα ειναι ενα μικρο κοντο τσουπωτο πουτανακι με υπεφουσκωμενους βυζους μακρι μαυρο μαλλι σχεδον μεχρι τη μεση κ φουσκωμενο κωλαρακι! Καυλωτικο σκουλαρικακι στο χειλος! Κ το καλυτερο ειναι το κωλαρακι της οταν την στησετε στα 4! Εισοδος στον οικο (στον πανω) κ η κοντομαλλουσα γρια τσατσα ηταν πιεστικοτατη! Πραγματικα με κολλησε στον τοιχο κ ελεγε ποσο καλη ειναι! Μου την εδωσε στα νευρα γ αυτο κ ο χαμηλος βαθμος! Στο σεξ τωρα! Εισοδος στο δωματιο κ πηγε να μου φορεσει κατευθειαν σκουφο! Αλλα επειδη δεν ηταν σωστο πηρα την κατασταση στα χερια μου! Την ξαπλωσα κ αρχιζα να χαιδευω κ να φιλαω το καρμακι της! Δεν εφερε αντιρρηση οποτε συνεχισα την περιηγηση κ αρχισα να φιλαω χουφτωνω τις βυζουμπες μεχρι να μου σηκωθει πληρως! Φορεμα σκουφου κ η κοπελα επιασε δουλεια! Σχετικα καλο τσιμπουκι! Με πολυ σαλιο κ καυλωτικες φωνουλες! Μετα απο κανα 5 λεπτο την σταματησα γτ ημουν ετοιμος να εκραγω κ την στηνω στα 4! Ωραια θεα να εχει κανεις ενα τετοιο τσουπωτο κωλαρακι! Βοηθουσε κ το θεαμα στο καθρεφτη! Μετα απο κανα 5 λεπτο ηρθε η ωρα γ απο πανω! Ανεβαινει μερικες παλινδρομησεις κ το τελος ηρθε! Γενικα καλη περιπτωση η μικρη! 19 ετων μου ειπε! Να πω σε οποιον την δοκιμασει με προσοχη τις βυζουμπες! Ειδικα οταν ηταν απο πανω μου ειδα σημαδια απο ουλες κ τσιρωτα! Σε τι σφαχτες πανε???Χμμμ;

Υ.Γ Η τσατσα αν κ ηταν πρηξαρχιδο στο να περασω κ δεν το εκανε μονο σε μενα! Οσο περιμενα ακουγα τα ιδια εκανε κ στους αλλους δεν ενοχλησε στα 15 περιπου λεπτα που ημουν στο δωματιο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2011
Σιλικόνη δηλ το στήθος της φίλε?Προχθές που την είδα πάντως για πρώτη φορά τη συγκεκριμένη κοπέλλα μου φάνηκε κανονικό...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1