Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Martina Rhodes λοιπον η κοπελα,Ουγγαρεζα πορνοσταρ στ'αληθεια μιας και υπαρχουν και βιντεο της στο ιντερνετ,καστανη με μετρια ψιλοαγρια φατσα,κορμακι σπεσιαλ μικροκαμωμενο και ντελικατο με υπεροχο τρυφερο δερμα,βυζακι μικρο και ελαφρως πεσμενο οσο πρεπει και ενα κωλαρακι σκετη κολαση.Εχει και μια μεγαλη ελια στα εξω πλαϊνα του δεξιου στηθους.Τελοσπαντων την ειχα καιρο στο ματι οποτε σημερα που την πετυχα μπηκα για να εκπληρωσω και το απωθημενο μου που ηταν να της γλειψω το βελουδινο κωλαρακι.Η συννενοηση γινεται στα Αγγλικα.

Πουστια της τσατσας...Ενω ειναι αδεια και τα 3 δωματια με ρωταει σε ποιο θελω να παω και διαλεγω αυτο το καλο στο βαθος με το τζακουζι.Α δε γινεται λεει γιατι εδω πρεπει να χρεωθει 40ε το απλοΘυμόςΘυμόςΤι κουφο ηταν αυτο?Δηλαδη αν ειναι γεματα τα αλλα 2 και θελησει να μπει και ενας τριτος δε θα τον βαλουν μεσα?Της λεω οτι η αλλη τσατσα η φιλη μου δε θα ειχε προβλημα με κατι τετοιο και μου λεει οτι δε τη νοιαζει τι κανει η αλλη.Θα επρεπε ομως να τη νοιαζει γιατι αυτα θα μεταφερθουν μεσω της αλλης στη διευθυνση του καταστηματος και θα παρει μπουλο απο κει μεσα αν συνεχισει ετσι.
Τελοσπαντων μπαινω σε αλλο δωματιο και ενω πιο πριν μου'χε πει στα 70ε το 69 με γυμνο αλλα μπορουμε να το κανουμε και στα 60ε εγω ζηταω στα 50ε.Μου το παιζει λιγο δυσκολη αλλα τελικα πειθεται να ρωτησει την κοπελα η οποια δεχεται.Η πλακα ειναι οτι με τη συγκεκριμενη τσατσα αυτο το'χουμε κανει καμια 20 φορες στα διαφορα σπιτια που κατα καιρους αλλαζει.70ε μου το λεει παντα αλλα τελικα μπαινω με 50ε.Υποψιαζομαι οτι τουλαχιστον τα 10ε ειναι παντα αποπειρα να τα τσιμπησει η ιδια.

Ε αφου καταληξαμε στα 50ε ερχεται και η Μαρτινα στο δωματιο με καπως παγωμενο υφος στην αρχη.Γδυνεται στα ορθια παω κι εγω στην ακρη του κρεβατιου αρχιζω να τη φιλαω στο κορμι,να γλειφω τα βυζακια,να χαϊδευω το ελαφρως τριχωτο μουνακι...Μοσχομυριζε το μωρο απο πανω μεχρι κατω.Οπως ειμαι καθιστος λοιπον τη γυρναω με πλατη και τη βαζω να κατσει στον πουτσο μου να μου τριφτει λιγο να φτιαχτω.Κατι παει να γινει αλλα δε σπαει ακομα ο παγος.Την ξαπλωνω στο κρεβατι μπρουμυτα και αμεσως αποκαλυπτεται ο θησαυροςΓλώσσαΓλώσσα.Μια τρυπουλα ασπρη,συμμετρικη,πανεμορφη καθαρη που σε προκαλει να τη γλειψεις.ξεκιναω απο ψηλα ομως να της γλειφω τα αυτια,το λαιμο απο πισω,κανω και μια αποπειρα να τη φιλησω στο στομα αλλα μου το κοβει πολυ αποτομα με την ατακα don't try it again.
Κατηφοριζω και πεφτω με τα μουτρα στην κωλοτρυπιδα την οποια γλειφω σιγα σιγα στην αρχη και περιμετρικα και στη συνεχεια με λυσσα ενω αυτη κουναει πανω κατω τη μεση της.Επιχειρω να σπρωξω και τον αντιχειρα μεσα αλλα μου το κοβει κι εδω αποτομα παλι με την ατακα don't try it againΘυμόςΘυμός
Αφου εχουμε απολαυσει και οι δυο απο πισω γυρναει μπροστα,μαξιλαρι κατω απ'τη μεση και αρχιζει το σοου.Για να γινει καλο το γλειψιμο πρεπει να σε προδιαθετει και το μουνακι.Αυτο ηταν ομορφο με παχια συμμετρικα μουνοχειλα,ανοιχτοχρωμο και ελαφρως αξυριστο οπως ειπα και πριν που του δινει μια αγρια ομορφια.Εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο μιας και ηθελα να της παρω τον αερα και να της φυγει και η ξινιλα,αρχισε να βογγαει,να τσιμπαει τα βυζια της,να ψιλοτρεμει,να μου σπρωχνει το κεφαλι με το ρυθμο που ηθελε,να σφιγγει πολυ δυνατα τα ποδια της γυρω απ΄το κεφαλι και φυσικα ηρθε και η κορυφωση.Εδωσα ρεσιταλ ο πουστης,δε σταματησα το γλειψιμο ουτε δευτερολεπτο.Καιρο ειχα να γλειψω ετσι και πραγματικα μπραβο μουΣπασίκλαςΣπασίκλας.
Αφου χορτασε η μανταμ της λεω για πιπα και πιανει την καποτα.Τι κανεις εκει την λεω?Γυμνο τσιμπουκι λεει κανω στα 60εΘυμόςΘυμόςΥποψιαζομαι προς στιγμην οτι η μαλακω η τσατσα μου την εφερε και της λεω οτι αυτη ηταν η συμφωνια.Ναι αλλα με εγλειψες λεει...θα σε γλειψω λεει για λιγο ομως.
Ξαπλωνω εγω και περιμενω να δω τι θα κανει.Ερχεται μου γλειφει τις ρωγες με μανια και μου παταει και δυο δυνατες δαγκωματιες.Κατεβαινει,αρχιζει να μου γλειφει τ'αρχιδια επισης με μανια και δυνατα οποτε αναγκαζομαι να της πως πιο σιγα.Κραταει ομως ακομα την καποτα.Δειλα δειλα τον βαζει γυμνο και στο στομα της και τελικα τον τρωει μια χαρα σαν καλο κοριτσι.Η πιπα της ηταν καλη με βαθια μπουκωματα σε πολυ καλο ρυθμο αλλα επειδη ειχα κουραστει τοση ωρα στα γονατα με το γλειφομουνι μου ειχε χαλαρωσει αρκετα.Εκει μου πεταει και την ατακα...'δε μπορω να κατσω μια ωρα στο δωματιο'.Με ξενερωνει οποτε την λεω ελα κατσε στη μουρη μου να τελειωσω με μαλακια.Γυρναει σε 69 αλλα καπως πλαγια οποτε την ξαναγλειφω ενω συγχρονως την παιζω,αλλα επειδη μου'χει γινει σα λαστιχο της ριχνω και κατι πουτσοσκαμπυλα στη μουρη απο αποσταση.Αρχιζω να καυλωνω ετσι,αρχιζει και αυτη να βογγαει παλι με το γλειψιμο οποτε της τον χωνω κανονικα στο στομα και μ'αρχιζει παλι πολυ δυνατο τσιμπουκι που γρηγορα με εφερε στην κορυφωση...Κι εδω στιγμιαια εχω ενα διλημμα...Να της τα δωσω στο στομα χωρις να την ρωτησω ή να τη ρωτησω με κινδυνο ομως να εισπραξω μια ξενερωτικη απαντηση??
Επειδη ειμαι και καλο παιδι προτιμησα την πρωτη επιλογη και οχι μονο δεν αντεδρασε αλλα την ωρα που εχυνα εχοντας κανονικα τον πουτσο μου στο στομα της αυτη εκανε πολυ δυνατα ρουφηγματα στο πουτσοκεφαλο σε βαθμο που με εφτασε να ουρλιαξω κανονικα απο την καυλα.Τα πρωτα 2-3 χοντρα φλοκια πηγαν στο στομα της και μετα τον εβγαλε και μερικα πηγαν στα βυζια της και τα υπολοιπα πανω μου.
Ντυθηκε σιγα σιγα και αποχωρησε ανεκφραστη οπως και ειχε μπει.

Συμπερασμα...Δυσκολο το συμπερασμα.Εγω που ειμαι γλειφακιας πηρα αυτο που ηθελα αν και πηγε να μου κανει καποια νερα.Οποτε στους παθολογικα αρρωστους γλειφακηδες μπορω να την προτεινω γιατι ειναι σκετο γλειφιτζουρι το μωρο.Βεβαιως τελειωσα και στο στομα της πραγμα που εχει ξανασυμβει εκτος προγραμματος μονο αλλη μια φορα.Για τους υπολοιπους ομως δε μου εδωσε την εντυπωση οτι ειναι μια ευκολη περιπτωση.Σχεδον καθολου επικοινωνιακη,δε σ'αφηνει πολλα περιθωρια να προχωρησεις,ειναι εξαρτημενη απο το χρονο και οπως καταλαβα δεν κανει χατηρια.Τυπικη θα ελεγα.Οποτε δεν ξερω τι να πω...Χμμμ;Χμμμ;Εγω παντως μαλλον δυσκολα θα ξαναπηγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Martina Rodhes
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2011
Φίλε al pacino έβαλα το καλλιτεχνικό της πλήρες όνομα στην κριτική (Martina Rodhes) και link στο προφίλ της στο eurobabeindex.
12 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ok κανενα προβλημα απλα υπαρχουν αλλες 2 κριτικες γι'αυτην με το ονομα Μαρτινα οποτε βαλτες και εκεινες ετσι αν γινεται ωστε να ειναι συγκεντρωτικα με το ιδιο ονομα η κοπελα να μη μπερδευομαστε
12 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Done.
12 Δεκεμβρίου, 2011
Και γαμώ τις κριτικές, ρε al! Σκεφτόμουν κι εγώ να πάω, αλλά εμένα, που δεν είμαι γνωστή φάτσα, η τσατσά προφανώς θα μου ζητήσει κανά 70άρι Ευρώ για το ίδιο πρόγραμμα που πήρες εσύ, οπότε, μετά την κριτική σου, αποφάσισα να τα κρατήσω για κάτι καλύτερο.
12 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βρε στα 60ε θα στο πει απο μονη της αλλα εσυ κανε και μια αποπειρα για 50ε.Πανε ξερω γω λιγο αργα που δε κυκλοφοραει ψυχη και λογικα θα δεχτει.Απο κει και περα υπαρχουν πολλα ερωτηματικα για την κοπελα αλλα αν σε ενδιαφερει μονο το γλειψιμο πανε.Τετοια σουφρα δε βρισκεις καθε μερα
12 Δεκεμβρίου, 2011
Μεγάλε έγραψες ιστορία με αυτή τη κριτική, δε σου κρύβω ότι με έφτιαξες, μπράβο σου και εις ανώτερα.
(Updated: 13 Δεκεμβρίου, 2011) 13 Δεκεμβρίου, 2011
Ωραίος ο Πατσίνος γι' άλλη μια φορά!
Χαίρομαι που είσαι Θεσσαλονίκη φίλε μου και μας μεταφέρεις τόσο ωραία την αίσθηση από μια τσάρκα που δεν έχουμε πρόσβαση εμείς Χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7