Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καθως απο τη προηγουμενη συνευρεση με τη βαλερια στο διπλα σπιτι μου ειχαν περισεψει πυρομαχικα ειπα να αδειασω εντελως στο διπλα σπιτι οπου ειδα τη ντασα αν θυμαμαι καλα το ονομα απο ρωσσια προκειται για μια ξανθια μιλφ με αρκετα ωραιο σωμα και κωλαρα για χτυπηματα,την ειχα σταμπαρει παλια στο φυλης 61 υπογειο εκει εκανε και πρωκτικο αν θυμαμεΧμμμ;προς μεγαλη μου εκπληξη αο φυλης στο μεταξι πηγε απευθειας με 10 ευρω και οχι 15 συμπεριλαμβανομενου και του ελευθερου στοματικου αν και εμενα δεν με ενδιεφερε αυτη η σπεσιαλ υπηρεσια.
ο τσατσος ελεγε τα καλυτερα για τη κοπελα και ποιος δε θελει να διαφημηση το εμπορευμα του στη τελικη αλλα ειχε δικιο
μπηκε μεσα η ντασα χαμογελαστη γδυνεται και αποκαλυπτονται δυο μεγαλες σκουροχρωμες θηλες,ακετα καλο σωμα ομολογουμενος ερχεται ξαπλωνη διπλα μου και αρχιζει να με φιλαει στο σωμαΧαμόγελογια να πω την αληθεια εκει εξεπλαγην καθοτι με δεκα ευρω δε περιμενεις και πολλα αφου ξεκινησε να ψιλοζωντανευει το ευαισθητο σημειο μου μου περασε προφυλακτικο και αρχισε μια ηρεμη πιπα στην αρχη οπου σιγα σιγα ανεβαζε ρυθμους και με ντιπθροατ επαναλαμβανομενα
επειτα απο αρκετη ωρα πιπας στησιμο στα τεσσερα για τη κωλαρα της οπου ειχε καλη συμμετοχη αλλα το τελειο στησιμο το ειχε για το τελος,ιεραποστολικο τα ποδια της μαζεμενα και στον αερα καθολι τη διαρκεια ετσι ωστε ειχα απολυτη διεισδυση εις βαθους μ'αυτα και μ'αυτα ηρθε η ωρα του στραγγισματος οπου δε διεκοψε καθολου ετσι ωστε εχυσα εως οτου να αρχιζουν να σφιγγουν τ'αρχιδια μου.
φευγωντας ειχα μια απορια με δεκα ευρω εκανε αρκετα αραγε στη φυλης με εικοσι τι θα εκανεΧμμμ;εκτος και αν ειναι επαγγελματιας και συμπεριφερεται το ιδιο στο μεταξι οπως και στη φυλης κριμα παντως δεν ειχα ακουσει το κυριο γιαννη στην υπογα ετσι ωστε τωρα να μην ειχα την απορια,παντως αν την πετυχω θα ξανατιμηθει Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντάσα
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.296
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2011
Η Ρόζα του τσατσου κυρ Γιαννη δεν ηταν τύπε?
13 Δεκεμβρίου, 2011
δε θυμαμε ονομα στο φ61 του χοντρου τσατσου ναι του γιαννη μια ψηλη σχετικα ξανθια με σωματαρα εκανε και πρωκτικο εκει και σκυλε φατσουλα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2