Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρωινες σαββατιατικες καυλες,καθως επινα τον καφε μου αποφασισα να ανεβω αθηνα να ψωνισω ε και επι της ευκαιριας να ριξω ενα να φυγουν τα χοντραΜεγάλο χαμόγελο
ξεκινησα την περιηγηση στην ιασωνος και διαπιστωσα εκπληκτος οτι η πρωινη βαρδυα εχει πιο εμφανησημα κοριτσια απο τις αλλες,ετσι επειτα απο ολιγολεπτη τσαρκα κατεληξα στη βαλερια που ηταν ομορφουλα και με ωραιο κωλαρακι.
ετσι κι αλλιως με δεκα ευρω τι ειχαμε τι χασαμε μπαινω στο δωματιο και πριν προλαβω να γδυθω εντελως ερχεται,ξαπλωνω και αρχιζει μια καλη σχετικα πιπα απο προκαταρκτικα μη περιμενετεΓλώσσα τελειωνοντας τη πιπα διχως να με ρωτηση καβαλαει απο πανω μου οκ δεν εχω παραπονο καλα ηταν και ετσι την αφησα δεν ειχα ορεξη για αλλες στασεις,πανω που μου ερχεται να χυσω και πεφτουν τα πρωτα ψιλα μου λεει οκ μωρο μου εχυσες και σηκωνεταιΘυμόςελα ομως που ειχα βγαλει μονο τα πρωτα σκαγιαΘυμόςντυνεται και καπνος και εγω να εχω μεινει ακομα καυλωμενοςΘυμός να σημειωσω οτι δεχεται χαιδεμα αν και σταματησα μολις αισθανθηκα τη κρεμαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.293
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού