Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού γύρισα όλους τους οίκους για να έχω μια σφαιρική εικόνα (υπόσχομαι να αρχίσω να συνεισφέρω με ενημερώσεις λείαν συντόμως) είπα να τιμήσω την συγκεκριμένη κοπέλλα την οποία κ είχα σταμπάρει παρότι υπήρχαν κ άλλες αξιόλογες κοπέλλες για δοκιμή...

Η κοπέλλα είναι μελαχρινή,κοντή,αδύνατη με όμορφο κ συνάμα πρόστυχο πρόσωπο,μικρό στήθος κ μικρό αλλά ωραίο κωλαράκι.Για όσους ίσως αναρωτιούνται η βαθμολογία στην εμφάνιση της είναι υψηλή λόγω του ότι για το σωματότυπό της η κοπέλλα έχει πολύ ωραίο σώμα.Σε όσους αρέσουν τα αδύνατα κοντοπούτανα η συγκεκριμένη είναι ότι πρέπει...

Ξεκινάμε λοιπόν τις συστάσεις με την είσοδό της στο δωμάτιο κ με ρωτάει αν θέλω σκουφάκι ή όχι.Προσωρινά απογοητεύομαι διότι μυρίστηκα απουσία προκαταρκτικών όπως συμβαίνει πάντα όποτε μου κάνουν τη συγκεκριμένη ερώτηση.Προς μεγάλη μου έκπληξη τα προκαταρκτικά όχι μόνο υπήρξαν αλλά ήταν κ φοβερά.Φιλιά σε όλο το πάνω μέρος του σώματος κ γλύψιμο όρχεων...Αφού είχα γίνει τούρμπο βάζει το πλαστικό κ αρχίζει μια μέτρια πίπα ομολογουμένως,ίσως το μόνο μέτριο της όλης συνεύρεσης...Η πίπα δεν κράτησε πολύ (ίσως επειδή είχε αντιληφθεί ότι ήμουνα ήδη πολύ ώρα τούρμπο) κ αρχίζουμε το ματς σε ιεραποστολικό...Πολύ καλό στήσιμο κ συμμετοχή εκ μέρους της,κ αρκετά στενή μπορώ να πω με ωραία αίσθηση...Δυστυχώς κ λόγω καύλας κ λόγω αφηρημάδας να αλλάξω στάση παρασυρυρόμενος από τη στιγμή,δεν πρόλαβα να τη δοκιμάσω σε άλλη στάση κ κατέθεσα...

Με λίγα λόγια η κοπέλλα είναι πολύ όμορφη (για τους λάτρεις του συγκεκριμένου σωματότυπου ειδικά),με πολύ καλή διάθεση κ συμμετοχή.Προσωπικά πέρασα πάρα πολύ ωραία κ τη συστήνω ανεπιφύλακτα.Εντύπωση μου προξένησε το γεγονός ότι υπάρχουν κριτικές των 2 άκρων (πάρα πολύ καλές ή πάρα πολύ κακές) για τη συγκεκριμένη κοπέλλα...

Υ.Γ. Η άκρως χαμηλή βαθμολογία για την τσατσά οφείλεται στο γενονός ότι η κοπέλλα βγαίνει κ παρουσιάζεται μόνη της,κ η μόνη συμμετοχή της ήταν για να μου φέρει τα ρέστα τα οποία κ δεν πήρα καθώς ήμουν ήδη γυμνός κ της είπα να τα δώσει στην κοπέλλα να μου τα φέρει...


Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού