Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδινη εξερευνηση στην περιοχη των 10 eurο. Στον εν λογω οικο αφιξη περιπου 10.30. Η γνωστη ξεπετα τσατσα παρουσιαζει την γνωστη ξεπετα Αναστασια. Ειμασταν 5 στο σαλονακι και αποχωρουμε απαντες με εμενα τελευταιο, οποτε με ρωταει η τσατσα "δεν θα περασεις?". Δεν με θυμοταν, τι να περασω της λεω, για να μου χτυπας στα 4 λεπτα την πορτα, και κανω να φυγω οποτε ερχομαι προσωπο με προσωπο με την κοπελα της επομενης βαρδυας, και ιδου η εκπληξις, η Αναστασια-Μαριαννα. Ολιγολεπτη αναμονη βολταροντας εξω και νεα εισοδος, αλλα δυστυχως με περιμενε μια πολυ δυσαρεστη εκπληξη. Τσατσα παρεμεινε η ιδια!!! Με σφιγμενη την καρδια, και καθαρα λογω Αναστασιας εισερχομαι... Μετα απο αρκετη ωρα εμφανιζεται η "μικρη". Δυστυχως υπηρχαν αλλαγες σε σχεση με την Αναστασια απο Λεωνιδου. α)Φοραει babydoll (προφανως για να κρυψει καποια κιλακια που εχει παρει στο μεσοδιαστημα, τα οποια ουδολως με ενοχλουν προσωπικα, τουναντιον), το οποιο προσθετει "παγο" στο sex. β) Ηταν "επισημα" χτενισμενη, δινοντας την εντυπωση γυναικας που παει σε γαμο, δεξιωση κλ, "μη μου απτου" δηλαδη, (οσοι εχουν κανει παντρεμενοι καταλαβαινουν) και οχι γυναικας ετοιμης για τρελλο sex. γ) Ακα, και ακα τελειωτικο δεν αναφερθησαν στην υποδοχη. Αγκαλιτσες στο ορθιο λογω babydoll ξενερα. Ταυτοχρονα χαδακια στο πεος. Με ξαπλωνει και στεκεται αναμεσα στα ποδια μου και στο σε ανοδικη ταση πεος τοποθετηση προφυλακτικου με το στομα. Εκει ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!! Αργο, αισθησιακο γλειψιμο ολοκληρης της περιοχη για oscar. Αφου ετοιμαστηκα εντελως να χυσω, την ξαπλωνω κανονικα για να προλαβω. Εκει δυστυχως μια σειρα απο ξενερες. Κρυβοταν να μην της χαλασω τα μαλια, κρυβοταν να αποφυγει τα φιλακια (ερωτας τωρα χωρις φιλια=......), και καμμια αισθηση εισοδου. "Αερογαμουσα" για να χρησιμοποιησω την ορολογια συναγωνιστων τινων. Εβαλες πολυ κρεμα της λεω. Δεν εχω βαλει καθολου μου λεει. Τι να πω, προλαβε και ξεχειλωσε τοσο πολυ? Νασου και η πορτα... Εκει επειδη ξερω τον εαυτο μου, λεω το παιχνιδι χαθηκε. Δυστυχως μου λειπει το απαραιτητο θρασσος και η απαραιτητη δοση αναισθησιας που χρειαζεται για να αγνοησω την τσατσα και να συνεχισω. Δεν εχω θερμομετρο αναμεσα στα ποδια μου που το βαζεις στην μασχαλη και αγερωχο αρχιζει να ανεβαινει. Απο δω και περα αρχιζει το φιλοτιμο και ο επαγγελματισμος της Αναστασιας να σωσει την παρτιδα. Τι να προσπαθει να με χαλαρωσει, τι πιπες, τι αγκαλιες, μεχρι μου τον επαιζε, ολα αυτα για πολυ ωρα, και αγνοοντας "χτυπηματακια" της πορτας "ξεροβηχες" "κλησεις". Μαυρο στην συγκεκριμενη τσατσα, ας κατσει με τα Πακια να μπαινοβγαινει καθε 1 λεπτο και να περναει μεσα ενας στους 100 λες και εχει τιποτα πιτσιρικες. Το 3 στον χωρο επειδη αλλαξε η βαρδυα και δεν φιλιτιμηθηκε να αλλαξει σεντονια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού