Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επισκεψη έγινε σημερα στις 14.10, η ελλη ειναι ρουμανα 22 χρονων κανονικο σωματακ,ι υψος κοντα στο 1.65, με μικρο στηθος ωραιο κωλαρακι,και το γνωστο τσιγγανορουμανόχρωμα.
εδωσα το 20ευρω και περασα στο μεγαλυτερο απο τα μικρα δωματια που διαθετει αυτος ο οικος(δηλαδη το δεξια)ηρθε η ελλη στο δωματιο και απο το υφος της καταλαβα οτι δεν θα περασουμε καλα...
εβγαλε το στρινγκ ενω το σουτιες δεν το εβγαζε παρα μονο οταν της το ειπα δυο φορες , κανενα προκαταρκτικο το μονο που εκανε ηταν να μου τον παιξει λιγο μεχρι να σηκωθει και τον πηρε
στο στομα σε μια πολυ ατσαλη πιπα με αρκετο δοντι και χερι ενω για γλυψιμο αρχιδιων δεν γινεται λογος....τεσπα περασμα προφυλακτικου και πρωτη σταση αυτη απο πανω ,πρεπει να ομολογησω οτι ηταν παρα πολυ σφιχτη αφου με πονεσε για να μπω μεσα της(δεν ειχε υγραθει καθολου το μουνι της)την γυρισα στα τεσσερα και αφου γαμησα λιγο το μουνι της της ζητησα κωλο , εβαλε λιγο κρεμα και μπηκα μεσα της ενω ειχε παρει μια πολυ αβολη σταση για μενα(ειχε κατεβει αρκετα χαμηλα και λογο του υψους μου δεν με βολευε η σταση του σωματος της)και παρα της οδηγιες μου να ανεβει λιγο ποιο πανω λογο και του οτι δεν καταλαβαινε ελληνικα , λογο και του οτι δεν ηθελε μετα απο κανα διλεπτο τον εβγαλα της ζητησα να την χυσω στα βυζακια της(το ανακοινωσε η τσα τσα στο σαλονι)ελεγε οχι οχι οχι και με τελειωσε με μαλακια στον νυπτηρα.για μενα δεν το εχει η μικρη.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλλη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.043
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού