Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκινάω κατά τισ 3 μιση το μεσημεράκι να πάω μετάξι για κανα βρώμικο.αφού πήγα στο ακριβώς δίπλα δελάκι κ βγήκε μία γυφτοπούλα αποφάσισα να πάω στο συγκεκριμένο οίκιμα.
Στο ζουμί τώρα ...βγήκε μία ρουμανίτσα 23 περίπυ με 2 αράκι περίπου βυζάκι ελαφρώς κοκκινομάλλα και συμπαθητικό σωματάκι.Μου λέει 10€ κανονικό πρόγραμμα και 69 και 15 € κώλο .(ελαφρώς μεταφρασμένα καθώς μιλούσε αγγλορουμανοελληνικά)Χμμμ;το 10€ λέω ψιλιασμένος για την συνέχεια .Της ΄δινω το 50€ της ρουμανίτσας και πάω να μπώ στο δωμάτιο με σταματάει η τσα τσα και λέει 10 €.Της λέω πάρτα από την μπροστινή μου.Μπαίνω μέσα στο πενταβρώμικο δωμάτιο που βρωμούσε ποδαρομουχλοκωλίλαMoney Mouth ξαπλώνω και περιμένω,περιμένω ,περιμένω...κάποια στιγμή ακούω να μίλάει η τσα τσα με το πουτανί για τα λεφτά και τους πελάτες(κάποιο πρόβλημα είχαν στο μοίρασμα).Ρίχνω έναν ξερόβηχα γιατί άρχισε να μου πέφτει ο κιτσάκος μπάς και ασχοληθεί καμία και με εμένα .Με τα πολλά πολλά ήρθε...τί να δώ??τίγκα στα σπυριά οι ώμοι της και τρίχα 4 ημερών στο μουνίΘυμός.την αφήνω να μου πάρει μία πίπα που παρεπιπτόντως ίσως να ήταν ότι καλυτερο είδα όσο ήμουν σε αυτο το δέλο.και έχυσα μπας και σηκωθώ να φύγω πριν κολλήσω σίφυλλη.Ηθικό δίδαγμα ...ότι πληρώνεις παίρνεις.Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2011
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού