Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελένη είναι μία ψηλή Ρωσίδα με μαυρισμένη επιδερμίδα απο σολάριουμ, σαρκώδη χείλια και μαύρα κατσαρά κοντά μαλλιά.Είναι κανονικών κιλών με λίγα παραπανίσια κιλά.Σαν εμφάνιση είναι απλά συμπαθητική και συμβιβάστηκα λόγω του προγράμματος που προσφέρει.Να τονίσω οτι εμφανισιακά προτιμώ την μιλφ Άννα που δουλεύει στο Διδύμου 20 απογεύματα.Η κοπέλα αυτή είναι χαμογελαστή στο σαλόνι και μιλάει σιγά και αισθησιακά και σε κερδίζει εξαρχής.Μέσα στο δωμάτιο συστηθήκαμε με τα λίγα ελληνικά που ξέρει και άρχισα να την φιλάω στο στόμα με τα χείλη.Γλωσσόφιλα σε εμένα δεν έδωσε αλλά τα φιλιά με τα χείλη ήταν παρατεταμένης διάρκειας.Έγλειψα και τα βυζάκια της τα οποία είναι στητα και απαλά στην αφή.Ξάπλωσα και άρχισε να με γλύφει στο σώμα μου κατεβαίνοντας στον πούτσο ου ο οποίος είχε γίνει κατάρτι.Περιποιήθηκε και τα αρχίδια με την γλωσσίτσα της.Το τσιμπούκι της ήταν αργό χωρίς να χρησιμοποιεί χέρι παρά μόνο για να κρατάει τον πούτσο μου χωρίς να τον παλινδρομεί.Αυτό το τσιμπούκι πιστεύω οτι εκτός απο εμένα θέλουν και οι περισσότεροι χωρίς χέρι.Δεν μπορώ να πω όμως οτι είχε στηθεί με τρόπο τον οποίο να χαιδεύω και εγώ το γατάκι της και αυτό το καταλογίζω στα μείον της γιατί μάλλον η συγκεκριμένη δεν θέλει χαιδέματα.Αρχικά με έγλυψε τοποθετημένη ίσια μπροστά στον πούτσο μου.
Στην συνέχεια ήρθε η ώρα να γλύψω και εγώ το μουνάκι της και έτσι την έφερα σε στάση 69.Μπορώ να πώ οτι στο 69 στήθηκε αρκετά καλά και πιάνοντας τις μπουτάρες της
άρχισα να ρουφάω τους χυμούς της.Το συγκεκριμένο φένεται να της αρέσει.
Έπειτα της είπα να την γαμήσω και στο τέλος να χύσω το στοματάκι της.Εκεί μου είπε "λίγο σεξ και έπειτα πίπα" επιβεβαιώνοντας με οτι η συγκεκριμένη επικεντρώνεται στο γλύψιμο και δεν το πολυγουστάρει το γαμήσι.Την έφερα πάνω μου και σε στάση γονατιστή άρχισα να την γαμάω.Την έφερα έπειτα γαμώντας την και πιο κοντά μου και φιλιόμασταν.Την γυρίζω και ιεραποστολικό οπού εκεί χρησιμοποιούσε το χέρι της να μου κρατάει το μόριο μου για να μην παλινδρομεί.Μετάαπο λίγο το έβγαλε μόνη της απο το μουνί της και μου είπε να με τελειώσει με πίπα.Και αυτό το καταλογίζω στο δεύτερο μείον της συνεύρεσης.Ξάπλωσα και την έβαλα να μου γλύφει τα αρχίδια και μόλις το τέλος ένιωθα να έρχεται της είπα να το πάρει στο στόμα όπου και έχυσα.Μέ πεοθήλαζε σε στάση πλαγιαστή χουφτώνοντας τα κωλομέρια της αλλά έχοντας τα μπούτια της κλειστά για να μην πιάνω το μουνί της.Να συμπληρώσω οτι κατά την δειάρκεια του οργασμού είχε βάλει απαλά τον πούτσο μου στο στόμα της και χύνοντας εγώ μέσα στο στόμα της αυτή άφηνε τα χύσια μου να πέφτουν στην παλάμη του χεριού της.Αυτό δεν το θυμάμαι να το έχει κάνει άλλη κοπέλα στο τσιμπούκι και μου έκανε εντύπωση.Ίσως να μην ήθελε να κρατάει το περιεχόμενο στο στόμα της.Στο τέλος δείχνοντας μου την παλάμη της με τα χύσια μου μου είπε "Έχυσες πολύ" και πήγε στο νεροχύτη οπου άδειασε το περιεχόμενο και έπλυνε τα χέρια της και το στόμα της.
Σαν εμπειρία την χαρακτηρίζω απλά καλή γιατί όπως είπα είχε και τα αρνητικά της.Δεν πρόκειται να ξαναπεράσω μάλλον δεύτερη φορά με την ίδια κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού