Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για το Δ.97, εχω γραψει και σε καποιο θρεντ, οτι επειδη παλια ηταν στουντιο, σαν μπουρδελο τωρα διατηρει την καθαριοτητα και τις λειτουργικες ανεσεις στα δωματια αλλα και στο ξεχωριστο μπανιο!!!!....Εκει πηγαινω συχνα, για Τατιανα και για Ντιανα!!! Πηγα το μεσημερι και επεσα πανω στην Ντιανα,μια γυναικα περιπου 36+ ψηλη, με ωραια πιασιματα,ξανθα μαλλια και κανονικο στηθος!!!Δινω το παραβολο των 25 ευρω στην ευγενεστατη κυρια επι της υποδοχης και μπουκαρω στο δωματιο,γδυνομαι και παρακολουθουσα τσοντα!!!!Ειχα γινει Ισπανικος ταυρος, πριν καν παει το ματι μου, στην οθονη που επαιζε τσοντα!!!Με το που μπαινει μεσα, λεω... ελα μουναρα μου να με ξεκαβλωσεις....και βαζει τα γελια(υπαρχει οικειοτητα καθοτι σημερα ηταν η πεμπτη συναντηση μας)!!!Αρχιναμε κατι τρελλα γλωσσοφιλα και να γλυφω εγω τα βυζια της και να την χτυπαω ελαφρα στα κωλομερια της!!!!Δεν ειχαμε ακομα παει στο κρεβατι...ολα αυτα στα ορθια!!!!....Αυτη η γυναικα με αναβει, μονο που την βλεπω και δεν ειναι και τοσο απο εμφανιση(που δεν υστερει για την ηλικια της)αλλα που της αρεσει αυτο που κανει!!!!Της λεω αρχινα τωρα την φλογερα...με τον τροπο που μοναχα εσυ ξερεις!!!!....Συναθλητες ειναι καταπληκτικη!!! γλυφει τις μπαλες και το στοματικο της, μπορει να μην ειναι το καλυτερο που μου εχουν κανει, αλλα ειναι ικανοποιητικου επιπεδου(ειναι και αυτη της μεγαλης σχολης...αν δεν κανω λαθος ειναι Ουκρανεζα)...λοιπον καθως τον τσιμπουκωνε, για να μην τελειωσω, της λεω να μου περασει προφυλακτικο και να μου τον καβαλησει χοροπηδωνατας αυτη απο πανω μου.....προθυμα το εκανε και να παιζω εγω με τις βυζαρες της και να την παιρνω απο το κεφαλι και να της δινω γλωσσοφιλα....ενοιωθα οτι πλησιαζα...αλλα ηθελα να την ευχαριστηθω κι αλλο...και τον βγαζω και την στηνω στα τεσσερα και αρχινω να την σφυροκοπω...οχι για πολυ ομως γιατι ενοιωθα να ερχεται το νεκταρ και τον βγαζω εξω απο την μουναρα της...βγαζω την καποτα και της λεω παρτα στην στοματαρα σου, με τον τροπο που μοναχα εσυ ξερεις!!!!...Τι να πω..για μενα η γυναικα ειναι μαγεια!!!Σωστη επαγγελαμτιας και ευγενικη γιατι παντα, μετα την ερωτικη πραξη καθεται στο δωματιο και μιλαμε!!!Σαν να κανεις ερωτα με μια γυναικα που δεν ειναι εργαζομενη, με κανει και νοιωθω!!!Και μου κοστιζει μονο 25 ευρω!!!!Ποσο υπεροχα με κανει και νοιωθω... αυτη η γυναικα!!!Αυτη ηταν η σημερινη εμπειρια μου,που ενοιωσα εγω..συναγωνιστες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού