Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
σκεφτηκα οτι λογο μπαλας και κρυου δεν θα υπαρχει ψυχη εξω οποτε θα ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα στα σπιτακια και θα ειναι καλη ευκαιρια να παω, οντως τοσο στην διαδρομη οσο και στα σπιτακια του Βαρδαριου και υπηρχε ψυχη. Διαβαζοντας τις κριτικες ειπα να δοκιμασω την Βερονικη, μπηκα στο σπιτι η τσατσα ηταν η πιο ευγενεστατη και χαμογελαστη που εχω πετυχει ποτε και μου ειπε οτι ειναι η Βερονικα οποτε περασα χωρις καν να την δω. Ρωτησα για κατι παραπανω αλλα μου ειπε κανει μονο απλο. Τα σεντονια καθαρα αλλα το κρεββατι ετοιμοροπο. Μπηκε μεσα το θεμα ΣΩΜΑΤΑΡΑ αλα μουτρα ετσι και ετσι προς το καλη και την ειπα που εισαι ρε mi amore?? α τι κανεις παλι εδω μου λεει;;; (Πρωτη φορα πηγα) χαμουρετηκαμε στα ορθια και μου ειπε οτι ειναι κρυωμενη και θελει να της βαλω το ''θερμομετρο'' μου, τριφτηκαμε αρκετη ωρα και μετα καθησε στο κρεββατι και αρχισε μια πολυ καλη πιπα μεχρι που σηκωθηκε στηθηκε στα 4 στο κρεββατι και συνεχισε την πιπα! αλλαξαμε 4-5 στασεις χωρις καθολου βιασυνη και τελειωσα στο πισωκολλητο με την υπεροχη κωλαρα της! ξαπλωσαμε αγκαλιαστηκαμε και τα λεγαμε για λιγη ωριτσα μεχρι που μπηκε καποιος στο σπιτι και σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε. Αφου με καληνυχτησε και με ευχαριστησε η τσατσα (με σκλαβωσε η ευγενεια της) εφυγα χαμογελαστος. Παρα πολυ καλη εμπειρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
asianlover8
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
10
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού