Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη πριν απο λιγα λεπτα γυρω στις 9,πηγα να βρω την Αντζη αλλα τελικα επεσα στην ευχαριστη εκπληξη για μενα..την Ισπανιδα Λαουρα με τις Θεικες φυσικες Βυζαρες.Ξανθια με ωραια καυλοφατσα,Μπαλκοναρες..και γενικα μια ωραια Γκομενα της διπλανης πορτας.Την ρωτησα προτου μπω πως και σε αυτο το μαγαζι και μου λεει ετυχε,[στον Πουτσο μου]και μενα εδωσα τα 30 Γιουροπουλα και μπηκα στο πρωτο δεξια δωματιο.Με το που μπαινει μεσα στο δωματιο σκαει ενα απιστευτο χαμογελο και βγαζει τον στηθοδεσμο και αποκαλυπτονται οι..Βυζαρες της οι Ανεπαναληπτες,νουμερο 4-5 με μεγαλη ρωγα.Οταν τις ειδα Τρελαθηκα...Θολωσα!!!Την λεω τι Βυζαρες ειναι Αυτες;;Μου λεει και εσυ Ομορφος εισαι..[Που κολλαει τωρα αυτο;]Αρχιζω να της γλειφω με μανια τις ρωγες της και να της βαζω χερι και μου ελεγε σιγαααα.. θα με φας εσυ.Τις γλειφω τον λαιμο και ανεβαινω προς τα πανω,και αρχιζουμε κατι γλωσσοφιλα με λυσσα.Περναει την Καποτα και αρχιζει πρωτα με Αρχιδογλειψιμο και μετα μια καλη Πιπα.Αρχιζουμε το ιεραποστολικο οπου της τον εχωνα τοσο βαθια που βογκουσε σαν..Πουτανα χαχαχα.Την γυρναω πισοκολλητα οπου αρχισαμε πολυ γρηγορο τεμπο και πολυ εντονα και μολις πηγα να Χυσω την σταματησα και της λεω να μου παρει Πιπα οπου συμφωνησε αλλα με καποτα μου ειπε.Λεω οκ!!Καθως μου τον..Σαλιωνε της εβαζα δαχτυλο πρωτα στο μουνι και μετα και στις δυο τρυπες της βαθια και δυνατα ωσπου με στραγκιξε..Υ.Γ Μου ειπε οταν εφευγα τι γραφουνε για αυτην στο σαιτ και της ειπα οτι θα γραψω κριτικη για αυτην.Λαουρα για παρτη σου!!η κριτικη μου.........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού