Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα στις 14.20 και αναφέρομαιστο κατω σπιτακι , ήθελα να την πάρω χθες αλλά είχε πολύ κόσμο και αποχώρησα , βέβαια είχα φροντίσει να την ρωτήσω για το πότε δουλεύει σήμερα και πήγα καρφί....για την εμφάνιση εχω ξαναγράψει , είναι καστανή λεπτούλα με μικρο βυζι ωραιο κορμι και ακομα ποιο ωραιο κωλαράκι που δεν δίνει και πάντα χαμογελαστή .
μπαίνει στο δωμάτιο και σηκώνομαι όρθιος και αρχίζω να της βγάζω τα εσώρουχα, ενώ έχουμε αρχίσει τα γλωσσόφιλα ταυτόχρονα της βαζω δαχτυλα στο μουνι και στον κώλο ,κριμα παντως δεν δινει κωλο αλλα δάχτυλα δέχεται αδιαμαρτύρητα , μετα απο κανα 5λεπτο με ξαπλωνει στο κρεβατι και αρχιζει πιπα πολυ βαθια και υγρη οπως παντα μονο που αυτη την φορα στο περα,σμα που κανει και απο τα αρχιδια με πονεσε....την γυρισα για 69 και της εγλυψα και το κωλαρακι της κατι που εκανε και αυτη μετα σε εμενα....περασμα προφυλακτικου και πρωτη σταση πισοκωλλητα με αυτην να στηριζεται στον καθρεφτη,
μετα στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου οπου την γαμαγα πολυ δυνατα και εβγαζε μικρες κραυγουλες , το τελος ηρθε με μαλακια στο γλυκο προσωπακι της ενω μολις εφυγαν τα πολλα τον πηρε στο στομα της και τον εκανε λαμπικο , περιμενε ξαπλωμενη μεχρι να της φερω χαρτι να σκουπιστει ,φορεσε τα ρουχα της με ευχαριστησε οπως κανει παντα μου εσκασε ενα φιλι στο μαγουλο και εφυγε.....στο σχεση αποδοση/τιμης δεν βαζω 10 μονο και μονο επειδη δεν δινει και το κωλαρακι της................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2011
Το εχω καιρο απορια απ τις τοσες κριτικες σου που εχεις γραψει στο σαιτ και τις εχω διαβασει με μεγαλη προσοχη.Χωρις παρεξηγηση θα ηθελα να μου πεις δεν εχεις αρπαξει τιποτα τοσο καιρο που γ@μ@ς στα μπουρδελα και κανεις και ακαποτα,και γλυφομουνια και γλωσσοφιλα και τελοσπαντον ολα αυτα που εχεις διηγηθει στις περιγραφες σου??Πραγματικα θελει πολυ θαρρος να τα κανεις ολα αυτα,εγω μια φορα εδωσα κατι γλωσσοφιλα σε μια και το σκεφτομουν μια εβδομαδα....
30 Νοεμβρίου, 2011
τα ιδια και τα ιδια...
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν βρεις κατι καλο γιατι να το αφησεις.....αν εχεις καποια προταση να μου κανεις....περιμενω
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απλα το εμπεδωσαμε οτι η γιαννα ειναι καλη,δεν χρειαζονται περαιτερω κριτικες...
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε hardocoras μια παροιμία λέει "ο γάτος που γαμαει φωνάζει"
οι πολλές κριτικεσ δεν κανουν κακό
02 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφου το εμπεδωσες απλα μην διαβαζεις.....απλα τα πραγματα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6