Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επισκεψη εγινε την τριτη στις 22.20 και ολη η βολτα που εκανα με φιλο μου ηταν για να καταληξουμε στο συγκεκριμενο σπιτι για να παρτουζωσουμε και μαλιστα dp("σαντουιτσ")την αννα την ξεκολιαρα
εχω κανει πολλες φορες παρτουζες και ειδικα με τον συγκεκριμενο φιλο μου με μη επαγγελματιες κοπελες ,εχω κανει παρτουζες με δυο κοπελες και σε μπουρδελα και σε στουντιο παλιοτερα ,αλλα παρτουζα δυο αντρες μια γυναικα dp σε μπουρδελο δεν εχω ξανακανει, θα γραψω πρωτα το ζουμι και μετα την αναλυση , το μετανιωσα , καμμια σχεση οσο διαθεση και pseη ηταν οταν την πηρα πριν λιγες μερες αλλα και παλιοτερα στην παρτουζα δεν το ειχε............μπηκαμε στο δωματιο με τον φιλο μου και γδυθηκαμε(ντροπες και γελακια αμηχανιας δεν υπηρχαν γιατι τοσεσ φορες το εχουμε κανει παλιοτερα)περιμενοντας την αννα , απο την αρχη φανηκε οτι δεν θα εξελιχθει καλα ,οσο χαμογελαστη ηταν στο σαλονι και με ενεργεια με το που μπηκε στο δωματιο ηταν με τα μουτρα κατω ,σηκωθηκαμε με τον φιλο μου και αρχισαμε να την χουφτωνουμε και δυσανασχετησε μας ειπε να ξαπλωσουμε , ρωτησε αν θελουμε προφυλακτικο ειπαμε οχι και αρχισε να μας γλυφει ενναλαξ αλλα πολυ αεροπιπα και πολυ χερι καμμια σχεση με την πιπα που κανει συνηθος ενω μια κρυαδα φαγαμε οταν πηγαμε να της βαλουμε δαχτυλο και μας ειπε οχι δαχτυλα ,περασμα προφυλακτικου στον φιλο μου που αρχισε να την γαμαει στα τεσσερα ενω εγω πηγα μπροστα της ορθιος και της ειπα να μου συνεχισει την πιπα , νεο παγωμα μου λεει οχι πιπα οταν με γαμαει ο φιλος σου μονο μαλακια αν θες....περασμα προφυλακτικου και σε εμενα και πηρα εγω θεση να την γαμαω στα τεσσερα ενω ο φιλος μου αρχισε να χουφτωνει τα βυζια της αλλα οταν πηγε να τα γλυψει του ειπε οχι.....βγηκα απο μεσα της και ο φιλος μου ενω αυτη ηταν στα τεσσερα κ εβαλε κρεμα αρχισε να της γαμαει τον κωλο ενω αυτη ειχε παρει την σταση που περνουν συνηθος οι μαυρουλες με κλειστα τα ποδια , της ειπαμε να κανουμε σαντουιτσ και δυσανασχετησε παλι....ξαπλωσα ενεβηκε απο πανω μου και ο φιλος μου ως ποιο αθλητικος απο πισω της μπηκε στον κωλο της ,καλα μην φανταστηται αυτα που βλεπετε στα πορνο , το ταυτοχρονο γαμησι ηταν για 40 -50 δευτερολεπτα , ενω οταν της ειπα να αλλαξουμε με τον φιλο μου να την γαμησω εγω απο κωλο και ο φιλος μου απο μουνι μου ειπε οχι γιατι δεν εχει αλλο προφυλακτικο κλπ ,μου εκανε εντυπωση γιατι το σαββατο που την γαμησα την εσκιζα εναλλαξ κωλο μουνι χωρις να αλλαζουμε προφυλακτικο ξενερωσα πολυ , με τα πολλα ο φιλος μου εχυσε στα βυζια της και μετα απο λιγο της τον εδωσα και εγω στο στομα , τον εβγαλα απο το στομα της και αρχισα να τον παιζω μου ειπε μην χυσω στο προσωπο της(κατι που εκανα της αλλες φορες)αλλα εγω με τα νευρα που ειχα της εκανα την μαπα χαλια......τελικα στην παρτουζα δεν το εχει καμμια σχεση σε συμμετοχη και διαθεση οταν την πηρα μονος μου.....ετυχε η μερα???? δεν ξερω και δεν θα το μαθω ποτε...........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.070
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, atsalenios95

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2011
"...εγω με τα νευρα που ειχα της εκανα την μαπα χαλια..." n.smirni RULEZ!
30 Νοεμβρίου, 2011
μαλλον εχει ξενερωσει που την παιρνουν ολοι dp και τα κανει αυτα γιατι την παρασκευη την πηραμε παρτουζα και ηταν πολυ hardcore!!!! καμια σχεση με αυτο που περιγραφει αυτη η κριτικη!!!
A
achro1416
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ανεβασες κριτικη για να διαβασουμε......και εγω δυο φορες που την εχω παρει μονος ηταν πολυ καλα....τωρα δεν ξερω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3