Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδακι βαρεμαρας Χμμμ; και ειπα να κοψω βολτουλα στα λιμερια να ριξω κανα λουτσο. ολα σβαρνα τα πηρα και κατεληξα σε αυτο το σπιτικο που ειχε δυο ωραια πιπινακια.
Μου καρφωθηκε για παρτουζιτσα λεω καλα θα ναι.... τι το ηθελα?
Αννα μαρια καστανοξανθο κοντα 170 με τακουνι βυζακι 2μισαρι και κωλαρακι στητο
Μαρια στο ιδιο υψος μικρο βυζακι και κωλαρακι πολυ καυλωτικο με θεα ταττου
ετσι ελεγα να περασω μια εμπειρια τρέλα.Γλώσσα
Μπαινουν τα μωρα μεσα φορανε το σκουφι κι αρχιζει η μια μια αχαρη πιπα και η αλλη να με χαιδευει, μετα περνει σειρα η αλλη μια απο τα ιδια απλα πιο υγρη. πιπα τελος σε 2 λεπτα.
καλα λεω... κλαψε το σαρανταρι πρωτο χτυπημα. καθεται η αννα πανω κι αρχιζει τα γρηγορα και η αλλη καθοταν να βλεπει. ειχα να της πω να τησ κοψω και εισιτιριο αλλα τεσπα.
μετα απο λιγο λεω της αλλης κατσε στα 4 να σε σκισω. χαμογελαει βγαζει μια καποτα και μου την αλλαζει. και λεω οκ κλαψε σαρανταρι κουσμα 2.
της λεω σας γουσταρω και τις δυο στα 4 να σας σκισω και μου λεει δεν γινεται. κλαψιμο σαρανταρι κρουσμα 3. τεσπα την χυνω και τους ειπα να πηρα εξαφανιστειτε.
βγαινοντας εξω μου λεει ο τσατσος τι εγινε? του ειπα κ εγω πως απο παρτουζα και δεν ξερουν και δεν συνεργαζονται και ειναι και αχαρες.Θυμός μακρυα απο παρτουζες χιλιες δυο φορες δυο εικοσαρικα με χυσιμο παρα 40 1 χυσιμο και να σ βγει απο την μυτη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού